İstanbul

Arnica Servis Ataşehir

Arnica Servis Kocaeli

Arnica servis Ataşehir elektrik süpürgesi arıza ve bakım sürecinde garantili çözüm yolları sunmaktadır. Evin en sık kullanılan elektronik eşyalarından biri olan elektrik süpürgelerinde oluşan arızalar hijyen açısından çeşitli sıkıntıları meydana getirebilir. Bu nedenle ev halkı tarafından elektrik süpürgesi arızalarına acil olarak çözüm aranması gerekmektedir. Bu konuda yanınızda olacak Arnica servis Ataşehir büyük ve küçük çaplı her türlü cihaz arızasının onarımında beklediğiniz sonuçları almanızı sağlar.

Aynı zamanda elektrik süpürgeleri için son derece gerekli olan bakım işlemleri de servis aracılığıyla a’dan z’ye uygulanmaktadır. Bakım işlemlerinin zamanında ve önerilen şekilde yapılması cihazın ömrünün uzamasına neden olur. Bu nedenle kullanıcılar tarafından ihmal edilmemesi gereken konular arasındadır.

Arnica servis Ataşehir bakım ve onarım sürecinde iyi sonuçlar sunarken, servis talebinde bulunmak için müşteri hizmetlerine ulaşmanız yeterli olacaktır. Günün her saati müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunabilir, onarım sürecinde beklediğiniz türden hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Üstelik onarım süreci tamamlanan cihazlar adrese kadar servis aracıyla teslim edilmektedir.

Ataşehir Arnica Servisi
Açık Adresi:Yanardağ Sk 6-14
Küçükbakkalköy
34750 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
Telefon Numarası:0850 888 44 55
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 07:45 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Aybüke

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Arnica marka elektrik süpürgesi son zamanlarda eski verimini aratmaya başlamıştı. Özellikle cihaz eski performansına göre temizlik konusunda etkili gözükmüyordu. Bizde bu sorunu acil olarak çözüme kavuşturmak için Arnica Servis Ataşehir adresinde karar kıldık. Servis bu sorunu kısa süre içinde tespit ederken bize cihazı ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Leyla

  Evimde kullandığım Arnica markasına ait elektrikli süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Hiç arızalanma yapmamış olmasına rağmen geçen gün anlamadığım bir şekilde birdenbire hiçbir tozu cekmemeye başlaması üzerine Arnica Servis Ataşehir şubesine aradım. Telefondaki yetkililerin bana şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

 • Neslihan

  Arnica marka ürünlerinizin herhangi bir sorunu olduğunda servis hizmeti almaktan çekinmeyin. Biliyorum sizler de benim gibi ön yargılısınız ancak kaliteli bir servis firması ile tanıştığınızda emin olun bu algı olumluya evrilecektir. Ataşehir’de hizmet veren Arnica servisi de bu konuda sizlere yardımcı olmaya hazır.
  Düzenli servis hizmeti aldığım nadir firmalardan biri ve bugüne kadar beni hiçbir şekilde yanıltmadıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Daha az ödeme yaparak çok daha kaliteli hizmet almak ve profesyonel bir ekip ile tanışmak isterseniz eğer sizler de bu firmayı ve ekibi rahatsız edebilirsiniz. Taleplerinize kesinlikle en iyi şekilde yanıt verecek ve yüzünüzü güldürmeyi başaracaklardır.

 • Muhterem

  Eşimle ikimiz de çalışıyoruz ve bu yüzden de gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir abla var. Gün içerisinde temizlik de dahil olmak üzere mutfak işlerimizden o sorumlu. Geçen gün telaş içinde aradığında iş yerindeydim. Bana aradığında telefonda, kullanmakta olduğum Arnica marka süpürgenin hortumunu kırdığını söyledi. Arıza giderimi için Arnica Servis Ataşehir ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine yardım için götüren ekip hemen birkaç saat denilecek bir süre sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Cemile

  İnternette çok fazla reklamıyla karşılaştığım ve kullanıcıların da yorumlardan anladığım kadarıyla memnun olduğunu bildiğim için Arnica marka süpürge satın aldım. İlk başta kullanımında tozları emiş gücünün az olduğunu fark ettim ve Arnica servisi iletişim numarası araştırmaya koyuldum. Arnica teknik servisinin de çok az olması sebebi ile Arnica Servis Ataşehir yetkililerine ulaştım ve akşam üstü gelip problemimi süpürgeyi götürmeden yerinde çözdüler.

 • Sezen

  Arnica marka süpürgemi uzun süredir hiç servise götürmeden kullanmama rağmen oldukça memnundum. Fakat ta ki geçen gün süpürürken makinenin borusunun içinden takır tukur sesler gelene kadar. Bu seslerin ardından önce makinenin çekim gücü azaldı. Ben de hiç uğraşmadan Arnica Servis Ataşehir ekibini aradım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

 • Fatmanur

  Reklamlarda görüp aldığım elektrik süpürgesini uzun senelerdir kullanıyorum. Başlık kısmında sorun olduğu için Arnica servis Ataşehir bayisini arayarak bilgi aldım. Getirip göstermemi istediler. Götürdüm. Çok kısa süre içerisinde tamir edip geri verdiler. Şu an sorunsuz çalışıyor. Çok teşekkür ederim. Hem fiyat olarak hem de servis olarak çok iyiler.

 • Duygu

  Kızım mutfağı süpürürken süpürgenin kablosundan birden bire bir çıtırdama duyduğunu belirtti. Bir an korktum ve kızımın başına tehlikeli bir durum gelecek diye hemen süpürgenin çalışmasını durdurdum. Okuduğumuz yorumlar sonrasında Arnica servis Ataşehir ile tanıştık ve bu tehlikeli durumu kısa sürede çözdüler. Samimi ve titiz çalışmaları için teşekkür borçluyuz.

 • Fatma

  Arnica uzun senelerdir kullandığım bir marka. Özellikle servislerinin hızı konusunda oldukça başarılı bir durumda bulunuyor. Birkaç kez bazı sorunlardan dolayı Arnica servis Ataşehir şubesine gitmek zorunda kalmıştım. Güler yüzlü olarak karşılayan çalışanları ve hızlı verdikleri hizmet sayesinde memnun kaldım. Bir daha sorun yaşayarak gitmek istemem. Ama bir çaylarını içerim.

 • Burçak

  Süpürgem bozuldu ve kendi markasının servisine götürdüm. İyi çekiş gücünün olmadığını belirttim. Ancak bu durumun garanti dışında olduğunu ve oldukça pahalı olduğunu söylediler. Bende büçeme uygun olmadığı için süpürgemi geri alarak Arnica servis Ataşehir ekibinden yardım aldım. Sağ olsunlar kısa sürede mağduriyetimi giderdiler ve böylece çok güzel çalışan bir süpürgem oldu.

 • Emel

  Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım Arnica marka süpürgemden geçen gün evi temizlerken yanık kokusu gelir gelmez fişten çekip Arnica Servis Ataşehir ekibine süpürgemi teslim ettim. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 ay tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 2 hafta gibi bir süre içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Her seferinde memnuniyetle kullandığım bu servise gönül rahatlığıyla probleminiz olduğunda başvurabilirsiniz.

 • Fatma

  Eşimle ikimiz de çalışıyoruz ve bu yüzden de gündüz çocuğumuzun yanında ev işlerine de bakan yardımcı bir abla var. Geçen gün telefonumu telaş içinde aradığında iş yerindeydim. Bana aradığında telefonda, kullanmakta olduğum Arnica marka süpürgenin hortumunu kırdığını söyledi. Arıza giderimi için Arnica Servis Ataşehir ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine yardım için götüren ekip hemen birkaç saat denilecek bir süre sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Nilay

  Uzun senelerdir kullandığım Arnica blender setimin püreleme parçası bozuldu. Dişlisi dışarı doğru çıkıyordu. Birkaç kişi yapılamayacağını yenisini almam gerektiğini söylese de ben Arnica servis Ataşehir şubesine gidip durumu izah ettim. Kısa süre içerisinde bozuk olan parçayı tamir edip işimi kolaylaştırdılar. Bu anlamda ne kadar teşekkür etsem az.

 • Filiz

  En küçük tozu bile tutup çeken performansından çok memnun kaldığım Arnica marka süpürgemin geçen gün boru kısmının ucundaki plastik kısım kırılarak arkasından çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün hemen ertesi günü süpürgemi Arnica Servis Ataşehir yetkililerine götürdüm ve 2 saat içerisinde kırılan kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

 • Burcu

  3 sene önce almış olduğum Arnica markasının Powerpro max torbasız modeline ait elektrikli süpürgesinin plastik borusunun bozulması üzerine Ataşehir Arnica Servis yetkililerine durumu bildirdim ve bana bunun garanti kapsamında olmadığını söylediler. Ben tam çok masraf çıkacak diye düşünürken makul bir ücrete bunun masrafını ve tamirini gideren bu servisi artık herkese öneriyorum.

 • Ayşe

  1 senedir kullanmakta olduğum Arnica marka elektrikli süpürgemin toz torbasının dolması üzerine değiştirirken kapağının kırıldı. Bunun sonucunda hava aldığı için çekim gücü zayıflayınca bu yüzden makineyi kullanmakta sorun yaşadım. Ataşehir Arnica Servis ile iletişime geçerek durumu anlatmam üzerine gelen ekip hiç makineyi şubeye servislerine götürmeden yerinde makinemi tamir ederek beni mağdur olmaktan kurtardılar.

 • Ayyüce

  Yaklaşık olarak 5 senedir memnuniyetle kullanmakta olduğum Arnica marka elektrikli süpürgemin kablosu koptu. Kendim çok titiz birisi olduğum için evi sürekli temizlemem gerekiyordu. Bu şekilde süpürmem de mümkün değildi. Bunun üzerine Arnica Servis Ataşehir şubesini arayarak şikayetimi dile getirmem üzerine ertesi gün gelip daha kaliteli bir kablo ile sorunumu çözdüler.

 • Bilge

  Uzun süredir birlikte çalıştığımız ve ben işteyken evde temizlik ve mutfak işlerime yardımcı olan abla en son geldiğinde Arnica marka elektrik süpürgemin boru ile hortumu arasında olan kısmı plastik kısmı kırdığını söyledi. Üstüne ne diyeceğimi bilemeden Arnica Servis Ataşehir yetkilerini arayarak makineye bakmak için gelmelerini rica ettim. Akşamüstü gelen ekip uygun parça bulmakta zorlanabileceklerini söyleyerek makineyi götürdü ve hiç ümidim yokken ertesi gün makinemi beni şaşırtarak tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

 • Sezgin

  Birlikte 2 erkek yaşadığımız evimizde, çalıştığımız için ev işlerinde pratik olabilecek en iyi marka süpürgeyi ararken Arnica süpürgenin kullanıcı yorumlarıyla karşılaşarak elimizdeki süpürgeyi satın almıştık. Bu zamana kadar hiç sorun yaşamayan süpürgemiz bize geçen gün keşke almasaydık dedirtti. Çünkü geçen aydan itibaren çekmemeye başlayınca Arnica Servis Ataşehir ekibine götürdük süpürgemizi. Üzerinden 2 hafta gibi bir süre geçtikten sonra süpürgemizi kullanılmaz halden ve biz tamamen umutsuzken ilk haline getiren bu ekibe teşekkür ederiz.

 • Yeliz

  Arnica markasına ait Tesla Premium modelli elektrik süpürgemi çevremdekilerin tavsiyesi ile almıştım ve uzun yıllardır da hiçbir arızası ile karşılaşmadan kullanıyordum. Geçenlerde karşılaştığım arıza garanti kapsamında olmadığı için durumu Arnica Servis Ataşehir ile görüşerek süpürgemi kendilerine teslim ettim. Uzun süreceğini sandığım için ertesi gün tamir olduğunu söylediklerinde epey şaşırarak kendilerinden süpürgemi teslim aldım.

 • Şebnem

  Uzun seneler önce televizyonda birçok programın sponsor olmasıyla Arnica markasıyla tanıştım. Yaklaşık olarak 8 senedir de büyük bir memnuniyetle kullanıyorum. Süpürgemin çekim gücünden de oldukça memnunum. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgemin kablosunu geçen gün evimde beslediğim köpeğim kopardığı için hemen Arnica Servis Ateşehir şubesine götürdüm. Benden 3 işgünü müsade isteyen ekip üç günün sonunda makinemi onarılmış bir şekilde teslim etti.

 • Gülseren

  2016 senesinde kullanmış olduğum eski tip elektrikli süpürgem bana sorun üstüne sorun çıkarttığı için yeni bir elektrikli süpürge almaya karar vermiştim. Uzun uzun araştırmalar yapıp reklamlarda çok sık karşıma çıkan Arnica markasını tercih ettim. Gerek emiş gücü gerekse de kullanımı açısından olukça kaliteli bir ürün. Bu anlamda teknik özelliklerinden dolayı performansından oldukça memnunum. Fakat donanımsal açıdan aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü geçtiğimiz günlerde elektrikli süpürgemin borusu arızalandı. Garanti kapsamında olmadığı için internetten teknik servis arayışına girdim ve araştırmalarım sonucunda Arnica Servis Ataşehir şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili ve profesyonel olan teknik servis ekibi kısa bir süre içerisinde sorunumu çözdü. Almış olduğum hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA