İstanbul

Arnica Servis Beylikdüzü

Arnica Servisleri

Beylikdüzü’ndeki en sağlam ve kaliteli servis hizmetini sunan firmamız Arnica Servis Beylikdüzü, sizleri memnun etmek için faaliyetlerine dikkatli ve özenli bir biçimde tüm hızıyla devam ediyor. Elektrik süpürgesi için servis hizmeti veren şirketimizden onarım, bakım veya yedek parça gibi konular için yardım alabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda tüm çalışanlarımız sizin için en uygun ve hızlı çözümleri bulmayı ilke edinmişlerdir. Arnica Servis Beylikdüzü firmasına gelen taleplere karşılık en kısa sürede müşterilerimize dönüş yapılmakta ve teknik ekip yönlendirilmektedir. Sadece Pazar günü kapalı olan servisimizden diğer tüm günler yararlanmanız mümkündür. Elektrik süpürgenizin performansının yükseltilmesi konusunda bize güvenebilirsiniz çünkü işinin ehli ekibimiz sizin için büyük bir dikkatle çalışmaya devam etmektedir.


ŞİRKET ADI:Dostlar Elektrik
ADRES:Cumhuriyet Mh. Atatürk Blv. Bizim Çarşı No:44
TELEFON:(212) 872 63 20
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Gülpınar

  • Kumral

    Artık elektrik süpürgesinin arızalanması bende sıkıcı bir hal almaya başladı. Temizlik konusunda sizlerden yardım bekliyorum.

  • Duru

    Elektrik süpürgesi satın almak için arayışta olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerinden yola çıkarak Arnica markasında karar kıldık. İlk dönemlerde sorunsuz bir şekilde kullandığımız cihazın son günlerde emiş gücü zayıflamıştı. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için Arnica Servis Beylikdüzü adresinde karar kıldık. Servis aynı gün bu sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

  • nihat savcı

    Benim arnica et değirmenim var ancak makina boşta çalışıyor et verince duruyor yani motor çalışıyor ama bıçak dönmüyor sizemi göndermem gerek yoksa başka servismi bakıyor lütfen bana yardımcı olurmudunuz

Call Now ButtonSERVİSİ ARA