İstanbul

Arnica Servis Çekmeköy

Arnica Servis Telefonu

Arnica marka elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu tarz arızalar evin en fazla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerin kullanımına engel olduğundan hijyen açısından çeşitli sıkıntılar görülebilir. Bu nedenle ev halkının zaman kaybetmeden teknik servisten destek alması yerinde bir karar olacaktır. Arnica servis Çekmeköy her türlü elektrik süpürgesi arızasında garantili olarak çözüm sunmaktadır.

Günün her saati müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunabilir, karşınıza çıkan cihaz arızası sorununa beklediğiniz şekilde olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Servis onarım işlemlerinin yanı sıra cihaz bakım işlemleri içinde yanınızdadır. Bakım işlemlerinin zamanında ve doğru bir şekilde yapılması elektrik süpürgeleri için büyük bir önem taşır.

Cihazın ömrünün uzamasına neden olacak bu çalışma aynı zamanda performans sorunlarının da geride kalmasına yol açacaktır. Bu nedenle elektrik süpürgesi kullanıcıların düzenli olarak yaptırması gereken işlemler arasında bulunur. Bakım ve onarım işlemlerinde beklediğiniz sonuçları almanıza neden olacak Arnica servis Çekmeköy İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlamaktadır.

Çekmeköy Arnica Servisi
Açık Adresi:Ayna Sk. 6-22
Hamidiye
34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul
Telefon Numarası:0850 888 44 55
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 07:45 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Senem

  Son derece kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı elektrik süpürgesinde Arnica markasında karar kıldık. İlk dönemlerde memnun edici bir performans sunan cihaz ilerleyen zamanlarda bu performansı aratmaya başladı. Bu sorunu çözüme kavuşturmak için vakit kaybetmeden Arnica Servis Çekmeköy adresini tercih ettik. Servis sorunun neden kaynaklı olduğunu aynı gün içinde tespit ederek sorunu çözüme kavuşturdu.

 • Şebnem

  Evimde 2 tane yaşları oldukça küçük çocuğumun da olması sebebi ile temizliğe yardımcı olan temizlik aletlerimin en kaliteli ve kullanım performansının en yüksek olmasına dikkat ediyorum. Bu sebeple Arnica markasına ait süpürgemi memnuniyetle kullanıyorum. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım süpürgemin geçen gün filtresinde bir sıkıntı olduğunu düşündüğüm için Arnica Servis Çekmeköy ile iletişime geçerek makineyi kendilerine teslim ettim ve ertesi gün problemi çözmüş bir şekilde makinemi bana teslim ettiler.

 • Esra

  Elektrikli süpürge kullanımında hata yaptığımı düşünmüyorum fakat yıllardır aynı ürünü yüksek performansta kullandığım için zaman zaman bakıma ihtiyacı tabii ki oluyor. Arnica marka ürünüm için Çekmeköy’de hizmet veren Arnica Servisi ile görüşme sağladım. Gayet sıcak kanlı ve iyimser insanlar ve işlerine gösterdikleri özen de beni fazlasıyla mutlu etti.
  Eğer sizler de servis hizmeti almak isterseniz önceliğinizi bu firmadan yana belirleyebilirsiniz. İşini gayet kaliteli bir şekilde yapan ve uygun fiyatlı servis hizmeti sunan bu adres, beni fazlasıyla memnun etti. Zaten müşteri yorumlarına baktığınızda da bu gerçek ile karşı karşıya geliyor ve insanların bu adresi neden tercih ettiklerini daha iyi anlamış oluyorsunuz.

 • Gülten

  Arnica marka elektrikli süpürgem, temizlik yaparken rahatsız edici bir gürültü çıkartıyordu. Hatta bir gün alt komşum bile şikayete geldi ve bu sesin normal olmadığını biliyordum. Çekmeköy’deki Arnica Servis ekibi ile görüşme sağladım ve ürünü teslim ettim. Aslında servis hizmeti almak pek huyum değil ancak artık yapacak bir şeyim kalmamıştı.
  Servis ekipleri gayet ılımlı insanlar ve işlerini de kusursuz bir şekilde yapıyorlar. Ürünü kısa süre içerisinde teslim ettiler ve şu an herhangi bir sorun görünmüyor. Eğer düşünürseniz sizler de bu firma ile tanışabilir ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Emin olun verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacak ve pişman olmayacaksınız.

 • Ayten

  En küçük tozu bile tutup çeken performansından çok memnun kaldığım Arnica marka süpürgemin geçen gün boru kısmının ucundaki plastik kısım kırılarak arkasından çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün hemen ertesi günü süpürgemi Arnica Servis Çekmeköy yetkililerine götürdüm ve 2 saat içerisinde kırılan kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

 • Merve

  Dünya kadar para verip aldığım ve bu dönemde çok pahalı olan elektronik eşyalardan biri olan Arnica markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses gelmeye ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınmaya başladı. Daha alalı 2 ay olmadı ama internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Arnica Servis Çekmeköy de problemi yerinde ve motorunu değiştirmeden çözdüler.

 • Burcu

  Kullanmakta olduğum bir önceki süpürgemin sürekli bozularak bana sorun çıkarması nedeniyle kendime yeni kullanışlı ve gelişmiş bir süpürge arayışına koyuldum. Marka değiştirerek hatta fiyat olarak da bir miktar gözden çıkarttığım için arkadaşımın büyük ısrarları sonucu Arnica marka süpürge aldım ve geçenlerde garantisi bittikten sonra motorundan kaynaklanan bir problemden ötürü sorun çıkarmaya başladı ve Arnica Servis Çekmeköy arayarak durumu belirttim. 1 hafta gibi bir sürede makinemi tamir eden ekibi herkese öneriyorum

 • Suna

  Daha önce hiçbir servisten hizmet almamıştım. Elektrik süpürgemde sorun olduğu için bana yakın olan Arnica servis Çekmeköy şubesine gittim durumu anlattım. Kısa süre içerisinde çözüp bana makinemin geri verdiler. Hızlı ve eksiksiz olarak hizmet vermeleri çok hoşuma gitti. Gerçekten bazen servisler ile yaşanan sıkıntıları okuyoruz. Bu durum beni çok memnun etti.

SERVİSİ ARA