İstanbul

Arnica Servis Ümraniye

Arnica Servisleri

Arnica uzun zamandan beri elektrik süpürgesi üretimi konusunda ülkemizde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi. Arnica marka elektrikli süpürgenin bakım ve onarım işlemleri profesyonel bir şekilde karşılamak istiyorsanız uzun zamandan beri bu konuda hizmet veren ekip arkadaşlarımız size yardımcı olabilir. Arnica Servis Ümraniye ekibi olarak kısa süre içerisinde yaşamış olduğunuz problemleri çözüme kavuşturuyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak ve yaşamış olduğunuz problemleri bize aktarmak için internet sitemizin üst bölümünde yer almakta olan telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bir zamanlar etrafı ormanlarla kaplı olan ve günümüzde hala doğadan izle taşımaya devam eden Ümraniye ve çevresinde bulunuyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve hizmetlerimizden yararlanmaya başlayın.


ŞİRKET ADI:Ay Teknik
ADRES:M.Akif Mah. Recep Ayan Cad. Zirve Sok. No:4
TELEFON:(216) 640 07 59
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


 

ŞİRKET ADI:Tam Teknik
ADRES:Bulgurlu Mah. Söğütlü Çayır Cd. No:20/B
TELEFON:(216) 329 05 37
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:Tam Teknik
ADRES:Atatürk Mh. Alemdağ Cd. Kuyulu Orta Sk. No:2/1
TELEFON:(216) 521 54 45
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Atakent – Dudullu

 • Ufuk

  Elektrik süpürgesinin üst kapağında çatlaklık meydana geldi. Çalışmasına bir engel yaratmamış olsa da değiştirmek istiyorum. Ne gibi bir yol izlememiz gerekiyor ?

 • Arnica Süpürgelerin Tüm Sorunlarında Sizinleyiz! - Kişisel ve Güncel Blog

  […] bu marka üzerine uzmanlaşmış kişiler olmalıdır. Örneğin Arnica marka süpürgeler için Arnica Servis Ümraniye gibi servislere […]

 • Rezge R.

  Kaç yıldır kullandığımı dahi unuttuğum Arnica elektrik süpürgem geçen hafta arızalandı. Açıkçası çok üzüldüm, çünkü Türkiye’ de süpürge servisi konusunda servis merkezlerinin tutumunu herkes biliyor. Ama Arnica Servis Ümraniye merkezi hiç inanamayacağınız bir ilgi ve alaka ile Arnica süpürgemin kart problemini son derece iyi bir servis hizmeti ile onardı. Üstelik başka bir yere gitsem çok yüksek maliyetli karşılaşabilecekken, kendileri bana oldukça ekonomik bir çözüm sağladılar. Umarım uzun süre sorun yaşamadan kullanabilirim.

 • Nilgün

  Arnica Tria Pro Dik Süpürgemin elektrik kablosu koptu. Yedek parça hizmeti veriyor musunuz?

 • İdris İskitoğlu

  Arnica tost makinesi ve yumurta pişirme cihazları çok kısa sürede bozuldu, tamiratları ni yaptırmak istiyorum veya yenisi ile değiştirilmesi için gerekli işlemler in başlatılmasını rica ediyorum.

 • Gülbahar

  Arnica marka elektrik süpürgem nedenini anlayamadığım bir şekilde arızalandı. Hangi yolu denersek deneyelim süpürgenin bu durumunu çözemedik. Bu konularda yeterli teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı farklı bir soruna yol açmamak için soluğu doğrudan Arnica servis Ümraniye adresinde aldık. Servis ufak bir motor arızasından kaynaklı olarak bu tarz bir şeyin karşımıza çıktığını söyledi. Sorunun çok kısa bir süre içinde çözümü sağladı. Bizede süpürgeyi ilk günkü performansta geri teslim etti. Servisin ilgisinden son derece memnun kaldık. Özellikle bize süpürgeden nasıl daha fazla verim alacağımızı anlatması ve tavsiyeler vermesi çok etkileyiciydi. Süpürgeyi halen eskisi gibi sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyoruz.

 • Emine

  Elektrik süpürgesi için tercihimizi Arnica markasından yana kullandık. Sahip olduğu modeller tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Satın aldığımız elektrik süpürgesi ilk zamanlarda performans bakımından memnun ediciydi. Ancak ilerleyen zamanlar içinde eski verimini aratan bir hale geldi. Bizde bu can sıkan sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için Arnica Servis Ümraniye Atakent adresini tercih ettik. Servis kısa incelemenin hemen sonrasında verim sorununu çözerek cihazı bize teslim etti. Bize de cihazdan alınacak verimi arttırmanın yollarını anlattı. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayan durumdaydı. Her açıdan son derece memnun kaldığımız bir süreç Arnica servis Ümraniye Atakent sayesinde sonuçlanmış oldu.

 • Pelin

  Arnica Tesla premium model süpürgem için filtre almak istiyorum.

  • admin

   Çağrı merkezini ararsanız yardımcı olacaklardır. İyi günler.

 • Pelin

  Arnica’nın çevremdeki popülerliğini duyduktan sonra ben de Arnica Tesla Premium Rose elektrik süpürgesi almaya karar vermiştim. Fiyat ve kalite uyumundan dolayı Arnica süpürge modellerini seçtiğim için mutluyum. Ancak, kutunun içindeki aparatlardan birisi kırık çıktı. Ben de Ümraniye Arnica Servisi bizim buraya yakın olduğu için oraya götürdüm. Servis bu durumun garanti kapsamında olmadığını söyledi.
  Ben de onlara ürünün daha kullanılmadan ayıplı mal kategorisinde yer aldığını söyledim. Buradaki görüşmeden bir sonuç çıkmayınca müşteri hizmetlerini aradım. Onlar, Arnica Ümraniye servisi ile iletişime geçeceklerini bildirdiler. Sonuç olarak, kırık parçanın yenisini verdiler. Sorun çözüldüğü için mutluyum ancak Arnica’nın bu sorunu daha hızlı çözmesi gerektiğini düşünüyorum.

 • Ayfer

  4 senedir memnuniyetle kullandığım Arnica marka süpürgemin emiş gücünden çok memnundum. Bana bu zamana kadar hiç problem çıkarmayan süpürgemi herkese de tavsiye ediyordum. Fakat geçen gün kablosunu kızlarım oyun oynarken kopardığı için Arnica Servis Ümraniye götürdüm. Bunun hemen hallolmayabileceğini söyledikleri halde ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler.

 • Burcu

  Evde derinden temizlik yaparken bir kaç gün peş peşe süpürgemi fazla kullandım. Süpürem sanırım bu yoğun tempoya dayanamadığı için iflas etti ve düğmesine defalarca kez basmama rağmen çalışma evresine geçemiyor. Ben de hemen Arnica servis Ümraniye ekibine bu durumu bildirmem gerektiğini anladım. Kısa sürede sorunu çözdükleri için teşekkürü hakettiler.

SERVİSİ ARA