İstanbul

Arnica Servis Kartal

Arnica Servis Numarası

Elektrik süpürgeleri genellikle herhangi bir problem olduğu zaman motorda meydana gelen ses değişimi ile fark edilir. Arnica Servis Kartal ekibi olarak uzun zamandan beri bu tarz problemlerde müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafında hizmet veren bir ekip olarak İstanbul ve çevresinde bulunmakta olan müşterilerimiz için aktif olan çalışmaya devam ediyoruz. Size en yakın servise öğrenmek için internet sitemizdeki listeye göz atabilir ve kısa süre içerisinde hizmet almaya başlayabilirsiniz. 20 mahalleye sahip olan Kartal ve çevresinde bulunan müşterilerimiz için aynı zamanda elimizde ihtiyaç olabilecek parçaları da bulunduruyoruz. Böylece uzun süre boyunca yedek parça beklemek zorunda kalmayacak ve kısa süre içerisinde hizmet alabileceksiniz.


ŞİRKET ADI:Aydın Servis
ADRES:Çınar Cd. Cihan Sk. No:12/E Cevizli
TELEFON:(216) 370 71 50
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


 

ŞİRKET ADI:Türkay Elektrik
ADRES:Hürriyet Cd. Gençler Birliği Sk. No:11
TELEFON:(216) 353 37 36
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Cevizli – Soğanlık – Uğurmumcu – Yakacık

 • Deniz Yürek

  Süpürgemi 1 senedir kullanıyordum ve inanılmaz memnundum son zamanlarda çekiş gücü azaldı ve çok fazla ses çıkarmaya başladı torbasına baktım dolmamıştı sonra servisi aradım aynı gün içinde geldiler sorunu yerinde çözdüler teşekkür ederim.

 • Kartal Arnica Elektrikli Süpürge Servisi | Bilgi Rehberi

  […] kalmak ve uzun süre boyunca sağlıklı bir şekilde cihazınızı kullanmaya devam etmek için Arnica Servis Kartal tarafından sunulmakta olan bakım onarım işlemlerinden […]

 • Cansın U.

  Arnica markasına ait tüm ürünlerin kaliteli olduğunu duymuştum; ancak satın aldığım elektrik süpürgesi kısa bir süre sonra bozuldu. Elektrik süpürgem eskiden olduğu gibi performans göstermediğinden dolayı Arnica servis Kartal ile iletişime geçtim. Burada çalışan kişiler ise elektrik süpürgem için ellerinden gelen her şeyi yapabileceklerini söylediler. Elektrik süpürgemle ilgili gerçekten de kısa vadede tüm sorunlar çözüldü. Önce arıza tespiti yapan ekipler yedek parça değişimi yaparak sorunların kökten çözülmesine de aracı oldular. Şimdi Arnica marka elektrikli süpürgemi ilk günkü gibi kullanabiliyorum. Bu yüzden de gerçekten servise teşekkürlerimi sunuyorum. Çünkü bana bu servis dışında hiçbir yer bu kadar detaylı bir şekilde yardımcı olmamıştı.

 • Esra

  Elektrikli süpürgemin eskisi kadar iyi bir şekilde çekmemesi yüzünden servisi aramaya karar verdim. Bu arıza için Arnica Servis Kartal şubesini telefon ile arayarak durumu belirttim. Aynı gün içerisinde evime gelerek süpürgeyi teslim aldılar. Beni kısa zaman içerisinde arıza için telefonla bilgilendirip tamire başladılar. Aynı gün içerisinde tamirini bitirip süpürgeyi teslim ettiler.

 • Tuğba

  Arnica Bora süpürgenin hepa filtresi satışı yapıyor musunuz?

 • Filiz

  Arkadaşlarım ve akrabalarım, evlilik sürecinde başka marka elektrik süpürgesi almam yönünde telkinde bulunsa da ben tercihimi Arnica Tesla premiumdan yana yaptım. Bunun en büyük sebebi, Arnica’nın yerli olması! Neyse, süpürgemi gayet memnun bir şekilde kullanırken emiş yapan yerdeki tekerleklerden birisi kırıldı. Biraz panik yaptım. Eşimi aradım. Beraber Arnica servis Kartal bayisine gittik. Buradaki genç arkadaş, durumu anladıktan sonra bizim sorunun çözülmesi için bizden 80 TL servis ücreti adı altında para istedi. Ancak, benim elektrik süpürgemin üç yıl garantisi olduğunu ve daha yeni aldığımı söyleyince işin rengi değişti. Arnica servis Kartal çalışanları, sorunu kısa zamanda çözerek elektrik süpürgemi eski haline getirdiler.

 • Sevde

  Elektrik süpürgesindeki tercihimi oldukça başarılı modellere sahip olan Arnica markasından yana kullandım. Bünyesinde bulunan modeller hem kaliteli, hem de benim bütçemi aşmayacak türden ürünlerdi. Almış olduğum elektrik süpürgesi ilk zamanlarda gayet sağlıklı bir şekilde çalışırken, ilerleyen zamanlarda toz üflemeye başladı. Benim teknolojik cihazlar konusunda yeterince bilgim olmadığından dolayı soluğu doğrudan Arnica servis Kartal adresinde aldım. Servis bakımı doğru bir şekilde yapmadığımdan dolayı bu tarz bir problemle karşı karşıya geldiğimi belirtti. Bundan sonraki süreçte karşıma bu sorunun çıkmaması için tavsiyelerde bulundu. Bende bu durumları dikkate aldığımda süpürgeyi sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ettim. Elektrik süpürgesi halen ilk günkü performansta çalışıyor.

 • Meltem

  Elektrik süpürgesindeki tercihimizi konu hakkında oldukça fazla övülen Arnica markasından yana kullandık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olması bizim için ayrı bir yere sahip olmasına neden olmuştu. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde iyi bir performans sunarken, sonraki dönemler içinde bu performansını aratmaya başlamıştı. Konunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını öğrenebilmek için hemen Arnica servis Kartal Cevizli adresini tercih ettik. Servis verim sorununu çok kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servisin ilgili ve uzman ekibi gerçekten takdire şayandı. Konuyu çok hızlı bir şekilde çözmüş oldular.

 • Zümrüt

  Arnica kalitesine uygun bir şekilde servis desteği sağlayan Arnica Servisi, şu ana kadar beni memnun etmeyi başaran tek firma oldu diyebilirim. Kartal’da hizmet veren bu firmaya elektrikli süpürgemi gönül rahatlığı ile teslim edebiliyorum ve gözüm arkada kalmıyor. Servis kalitesi ve ekip kalitesi bakımından çok özel bir yere sahip durumdalar ve zaten müşteri yorumları da bunu gösteriyor.
  Sizler de ürünlerinizi bu ekip ile paylaşabilir ve dilediğiniz an servis taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik çok uygun rakamlar ile hizmet veriliyor ve bu alandaki en başarılı adreslerden biri olduğunu düşünüyorum. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve sizler de neden bu firmayı tavsiye ettiğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

 • Nebahat

  Süpürgemi oldukça fazla seviyordum. Hem kuru hem de ıslak şekilde süpürme gerçekleştiriyordu. Ancak geçenlerde odamızı süpürürken kuru kısmının da ıslanmış olduğunu ve içten içe su sızdırıyor olduğunu gördüm. Arnica servis Kartal sayesinde bu sorun kısa sürede çözüldü ve arıza giderildi. Ben de kendilerine bu kaliteli hizmetten ötürü teşekkür ediyorum.

 • Tülin

  Arnica firmasını uzun senelerdir duyarım fakat hiç kullanmamıştım. Evlenirken birkaç ürününü satın aldım. Bir süre sonra küçük ev aletlerimden biri bozuldu. Tamir etmesi için Arnica servis Kartal şubesine götürdüm. Ertesi gün eksiksiz ve hızlı şekilde geri teslim aldım. Gerçekten güler yüzlü çalışanları ve ilgili olmaları sayesinde insan kendisini iyi hissediyor.

SERVİSİ ARA