İstanbul

Arnica Servis Bağcılar

Arnica Servisi

Elektrik süpürgenizin bakımını ya da onarımını yaptırmak istiyor, yedek parçaya ihtiyaç duyuyorsanız Arnica Servis Bağcılar firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Bağcılar semtinde ve civarında oturan müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. Bağcılar bölgesindeki servis kalitesi ve müşteriye odaklı hizmetiyle başarısını arttıran şirketimiz; bu üst düzey hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktadır. Arnica Servis Bağcılar firmamızın teknik servis hizmetlerinde uzman ve tecrübeli bir ekip yer almaktadır. Ayrıca kullanılan araç ve gereçler de günümüzün koşullarına ve gelişmelerine uygundur. Yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön plana alan anlayışıyla şirketimiz Pazar günleri haricinde her gün hizmet vermektedir. Siz de avantajlı olanaklardan yararlanmak ve süpürgeniz ile ilgili sorunlarınızın hızlı biçimde çözülmesini istiyorsanız bize telefon etmeniz yeterli olacaktır.


ŞİRKET ADI:Sungur Teknik
ADRES:Bağcılar Merkez Mh. 25/2 Sk. No:5
TELEFON:(212) 461 65 70
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Güneşli

  • Aleyna

    Uzun zamandan beri severek kullandığımız Arnica marka elektrik süpürgesi eskiye nazaran iyi bir temizlik sunmuyordu. Çoğu kalıntıyı temizlik sırasında bıraktığından dolayı bu konu bizim için can sıkıcı hale gelmeye başladı. Bizde konuyu zaman kaybetmeden Arnica Servis Bağcılar adresine emanet ettik. Servis yardımıyla konu çok kısa bir süre içinde çözüme ulaştırılmış oldu.

  • Birgül

    Dünya kadar para verip aldığım ve bu dönemde çok pahalı olan elektronik eşyalardan biri olan Arnica markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses gelmeye ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınmaya başladı. Daha garantisi biteli 2 ay olmadı fakat internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Yaşadığım problemin aynısını yaşayan kullanıcı yorumlarını da görünce bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Arnica Servis Bağcılar şubesi de problemi yerinde ve motorunu değiştirmeden çözdüler.

SERVİSİ ARA