İstanbul

Arnica Servis Sancaktepe

Arnica Servis

Arnica servis Sancaktepe Arnica marka elektrik süpürgelerinde ortaya çıkan arızalara karşı garantili çözüm yolları sunmaktadır. Elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızaların ortaya çıkması son derece normaldir. Bu tarz arızalar cihazın verimli şekilde kullanılmasına engel olacağından dolayı acil olarak soruna çözüm aranması gerekir. Evde en çok kullanılan elektronik eşyalar arasında bulunan elektrik süpürgelerinde meydana gelen arızaların önüne geçilmediğinde hijyen açısından çeşitli sıkıntılar oluşabilmektedir. Bu nedenle fazla zaman kaybetmeden teknik servis talebi oluşturmak yerindedir.

Arnica servisi İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlarken, servis sürecini en kolay hale getirmeye aracı olacaktır. Servis talebi oluşturduktan sonra adresinize kadar ulaşan servis ekibi cihazınızın adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Elektrik süpürgesi onarım ve bakım işlemleri sona erdikten sonra ise cihazınız aynı şekilde evinize kadar teslim edilmiş olacaktır. Bu sayede cihaz onarım sürecinde vakit kaybına gerek olmadan her türlü işlem servis ekibi aracılığıyla planlanır. Arnica servis Sancaktepe adresine yedi gün 24 saat boyunca servis talebinde bulunabilirsiniz.

ŞİRKET ADI:Erdem Teknik(şube)
ADRES:Meclis Mah. Teraziler Cad. No:15/B
TELEFON:(216) 526 47 70
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Sarıgazi – Samandıra
 

 

  • Sibel

    Bir süredir kullandığımız Arnica marka elektrik süpürgesinin emiş gücü zayıflamıştı. Çoğu kalıntının yerde kalmasına neden oluyordu. Bu durum temizlik açısından sıkıntı yaratmaya başlayınca Arnica Servis Sancaktepe adresini tercih ettik. Servis cihaz üzerinde yaptığı incelemenin sonucunda durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

SERVİSİ ARA