İstanbul

Arnica Servis Beşiktaş

Arnica Servis

Beşiktaş bölgesinde elektrik süpürgenizle ilgili sorunlar için güvenilir ve kaliteli bir hizmetin yanında uygun fiyatlı bir servis şirketi arıyorsanız Arnica Servis Beşiktaş sizin ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayacaktır. Firmamızdan memnun kalan müşterilerimizin de desteği ile her geçen daha iyiye giden hizmetimizden siz de yararlanmaya karar verirseniz bizi arayabilirsiniz. Arnica Servis Beşiktaş elektrik süpürgelerindeki arıza ve sorunları dikkatli bir şekilde tespit eder; buna göre en uygun çözümleri uygular. Bu işlemler mümkün olduğunca kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir ve siz de zaman kaybetmezsiniz. Süpürgenizin performansını yükseltmek istiyorsanız zaman zaman bakımını yaptırmanız ve yedek parçaları temin edebilmeniz de önem taşımaktadır; bu konuda da size yardımcı olabiliriz. İşinde uzmanlaşmış ekibimiz ile haftanın 6 günü hizmet veriyoruz; ihtiyacınız olduğunda bize telefonla ulaşabilir randevu alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:Demir Servis
ADRES:Türkali Mah. Selaltı Sok. No:37/A
TELEFON:(212) 259 95 52
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Etiler – Bebek – Ortaköy

 • Özlem

  Bu hafta elektrilik süpürgemizin aniden durması ve moturundan yanık kokusu gelmesi ile büyük telaşa kapıldım. Süpürgem Arnica marka olduğu için Beşiktaş Arnica Servis ile iletişime geçtim. Kendileri yarın geleceklerini söyleyip telefonu kapattılar. Fakat üzerinden üç gün geçmesine rağmen ne gelen var ne de giden. Üstelik telefonlarımın hiç biri açılmıyor. Bu durum oldukça can sıkıcı çünkü insan aşağılandığını hissediyor. Eğer yoğunlukları varsa bana şu gün gelebiliriz diye bildirebilirler. Fakat böyle arama yapma zahmetinde dahi bulunmuyorlar. Şahsım adına konuşmam gerekirse benim fikrim kimse Arnica Servis Beşiktaş ile sorunlarını çözmeye çalışmasın. Direkt olarak yetkili servisi aramak bana göre en iyisi diyebilirim. Herkesi bu konuda uyarıyorum.

 • Aynur

  Arnica’nın müşteri hizmetlerinin kalitesini duyduğum için elektrik süpürgesi satın alırken tercihimi Arnica’dan yana kullandım. Arnica Tesla elektrik süpürgesi turbo başlık dönmediği için çareyi Arnica servis Beşiktaş ile iletişime geçmekte buldum. Arnica servis Beşiktaş ile görüştükten sonra elektrikli süpürgemin tamir aşaması başladı. Aksesuar parçası olduğu için garantiye girmiyormuş. Bir hafta on gün geçtikten sonra parçanın tamirinin olmayacağını ve yenisini almam gerektiğini söylediler. Ben de tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Onlar da servis ne diyorsa doğrudur dediler. Benim ürünümün garanti süresi dahi dolmamışken tekrar parça almak zorunda kalmam beni sıkıntıya soktu. Arnica’ya saygım büyük ama garanti koşullarını tekrar gözden geçirmeleri gerek!

 • Yeliz

  Bir süredir beğenerek kullandığımız Arnica marka elektrik süpürgem nedenini anlayamadığım bir şekilde performans açısından sorunlara sahipti. Elektrik süpürgesini bir süre çalıştırdığımda dışarıya toz atıyordu. Bu sorunun neden kaynaklandığını bir süre boyunca araştırmama rağmen bulamadım. Bende önemli olan bu konuyu fazla zaman kaybetmeden doğrudan Arnica servis Beşiktaş adresine danıştım. Servis filtrelerden kaynaklı bir sorun olduğunu ve bu sorunun çözümünden hemen sonra elektrik süpürgesinin aynı verimde kullanacağından söz etti. Bu adımlar gerçekleştirildikten sonra söylendiği gibi elektrik süpürgem ilk aldığımız günkü performansına geri geldi. Servis bu konuda bize birbirinden değerli tavsiyeler verirken, sorun yaşamamamız açısından süpürge kullanımını en ince şekilde anlattı.

 • Melek

  Arnica marka elektrik süpürgemiz geçmişe nazaran performans konusunda pek iyi değildi. Durumun bu şekilde olması hijyen açısından bizim için büyük sıkıntılar ortaya çıkarmaya başlamıştı. Bizde bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulabilmek için konuyu Arnica servis Beşiktaş Etiler adresine danıştık. Servis araştırmanın hemen sonrasında küçük bir sorundan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Sorunu çok kısa bir süre içinde çözen servis ekibi cihazı bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreci oldu. Özellikle servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları takdire şayandı. Çok kısa bir süre içinde sorun çözülmüş oldu.

 • Arzu

  Arnica Tesla Premium süpürgemizin hortumunda çatlak oluştu. Bantladık fakat yine de hava kaçırıyor. Beşiktaş’ta servis tam olarak nerede? Ya da eve servis geliyor mu? Hortumu evde değiştirebilirseniz çok sevinirim.

 • Melek

  Evimde uzun süredir Arnica markasına ait süpürge kullanıyorum. Çekim gücünden çok memnun olmama rağmen sürekli toz haznesinin tıkanma problemini yaşıyordum ve sürekli temizlesem de emiş hızı düzelmiyordu. Ben de bunun normal olmadığını düşünerek Arnica Servis Beşiktaş ile iletişime geçerek gelip makineyi görmelerini istedim. Gelen teknik ekip oldukça profesyonel bir şekilde makineyi incelemelerine rağmen makinede bir problem olmadığını ve bu modelin özelliğinden ötürü bu problemi yaşayan çok fazla olduğunu söylediler. Başından savdıklarını düşündüğüm servis dışında başka servis öneren var mı?

 • Fatoş

  Elektrikli süpürgem ile ilgili yaşadığım bir sorunda bana çok fazla destek olan Arnica servis ekine teşekkürlerimi iletmek isterim. Beşiktaş’ta hizmet veren bu firma, işini gerçekten kaliteli bir şekilde yapıyor ve güler yüzlü, samimi insanlar ile çalışıyor.
  Arnica markasına yakışan da budur ve önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu da net bir şekilde görebiliyorsunuz. Özel servis sektörüne yakışan bir firma ve zaten detaylı bir inceleme yaptığınızda bunu sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Uygun fiyatlar ile servis hizmeti alabilir ve daha da önemlisi ürünlerinizi gözü kapalı bu firmaya teslim edebilirsiniz. Emin olun tek bir an bile sorun yaşamayacak ve kesinlikle pişman olmayacaksınız.

 • Burcu

  Kaliteli bir elektrikli süpürgeye sahip olmama rağmen süpürgemde toz çıkmaya başladı. Tozlar tüm evi kaplamaya başlayınca oldukça rahatsız olmaya başladım. Bu durumda derhal Arnica servis Beşiktaş ile iletişime geçtik. İletişim sonucunda hemen açık adresime gelerek süpürgemin bakım ve onarımını yaptılar. Böylece güvenmekte ne kadar haklı olduğumu da anladım.

SERVİSİ ARA