İstanbul

Arnica Servis Şişli

Arnica Servis Telefonu

Arnica Servis Şişli firmamız İstanbul’da büyük bir servis ağı aracılığıyla hizmet sunan şirketimize bağlı olarak faaliyetini sürdürmektedir. Şişli bölgesindeki lider servis firması olarak bu semtteki müşterilerimizin elektrik süpürgeleri ile ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya büyük özen gösteriyoruz. Zaman kaybı olmaksızın, makinenizi ilk günkü performansına ulaştırmak için bize bir telefonla isteğinizi iletebilirsiniz. Arnica Servis Şişli elektrik süpürgelerinizle ilgili sorunlarınızda size en iyi biçimde destek olmaktadır. Uygun fiyatları ve müşteri memnuniyetini garantileyen hizmeti ile teknik servisimiz en güvenilir firmalar arasında bulunmaktadır. Uzman ekibimiz ve güçlü alt yapımız ile bakım, onarım gibi hizmetlerle beraber yedek parçalara yönelik ihtiyaçlar da karşılanmaktadır. Haftanın 6 günü bizi arayabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:Yeşim Elektrik
ADRES:Abide-i Hürriyet Cd. Kocamansur Sk. No:74/2
TELEFON:(212) 240 88 23
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Mecidiyeköy – Okmeydanı – Teşvikiye

  • Tilbe

    Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir cihaz satın almaya karar verdik. Arnica marka elektrik süpürgesi bizim için idealdi. Cihazı bir süre kullandıktan sonra emiş gücünün zayıfladığını fark ettik. Eskiye nazaran etkili temizlik sunmadığından dolayı durumu acilen Arnica Servis Şişli adresine danıştık. Servis bakım ihmallerinden kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek konuyu hızlıca çözüme kavuşturdu.

  • Hilal

    Arnica servis Şişli şubesi çalışanlarının güler yüzleri ve ürünler hakkında olan bilgileri sayesinde kısa süre içerisinde tüm sorunlarımın çözüme kavuşması sağlandı. Uzun zamandır kullandığım kahve makinemin bozulması ve aciliyet bildirmem durumunda hemen işimin çözülmesinden kaynaklı hepsine ayrıca tek tek teşekkür ediyorum. Mağdur etmiyorlar ve hızlı çözüme ulaştırıyorlar.

SERVİSİ ARA