İstanbul

Arnica Servis Tuzla

Arnica Servis Telefonu

Elektrik süpürgesi denildiği zaman akla ilk gelen markalardan bir tanesi Arnica oluyor. Uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı olarak üretilmiş olan da elektrik süpürgeleri ev hanımları için oldukça uygun. Cihazınızda herhangi bir şekilde problem meydana gelecek olursa, Arnica Servis Tuzla ekibi kısa süre içerisinde yardıma koşuyor. Sahip olduğumuz tecrübe ve yedek parça çeşitleri sayesinde kısa süre içerisinde yaşamış olduğunuz tüm problemleri tespit ediyor ve uygulama yapıyoruz. İstanbul’u diğer şehirlere bağlayan bölge olarak bilinen Tuzla ve çevresinde bulunuyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunlar için profesyonel olarak destek alabilirsiniz. Sizlere de bu konuda yardımcı olmaktan dolayı mutluluk duyarız.


ŞİRKET ADI:Başaran Teknik
ADRES:Evliya Çelebi Mh. Şinasi Dural Cd. No:87
TELEFON:(216) 447 03 06
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Tayfun Günören

  İstanbul Tuzla’daki kuaför dükkanı olarak işlettiğim iş yerimde kullandığım elektrik süpürgesi parke üzerindeki saç kıllarını temizlemez oldu. Burada yaşadığım sorun neden kaynaklanmaktadır ?

  • admin

   Tayfun bey tam teşhis koyulabilmesi için arıza kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

 • Aleyna T.

  Sanıyorum elektrikli ev aletleri konusunda markalardan ziyade bölgelerdeki hizmet kalitesi farklılıkları var. Daha önce oturduğum yerlerde Arnica ev teknolojileri konusunda hiç iyi bir servis hizmeti alamamıştım. Ama Tuzla Arnica Servis gerçekten artık hiç çalışmayacak duruma gelen elektrikli süpürgem için hem kaliteli hem de oldukça ekonomik bir servis hizmeti verdi. Yeni bir tane elektrik süpürgesi almayı düşünürken, şimdi çok cüzi bir şekilde yaptırdığım süpürgemi kullanmaya devam ediyorum.

 • Arnica Servis (Arnica Servis Tuzla) - Sekomon - Kişisel Blog

  […] parça hem de gerekli malzemeler konusunda hazırlıklı olması, önemli bir avantaj sağlıyor. Arnica Servis Tuzla şubesinin maksimum seviyedeki müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde […]

 • Aylin

  Arnica tesla süpürgemin çekiş gücü ciddi derecede düştü. Garantisi devam etmiyor cihazımın tamir ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz?

 • Pınar

  Elektrik süpürgesi evin en çok kullanılan elektronik eşyalarından biri. Arnica marka elektrik süpürgemiz bozulduğunda eksikliğini çok iyi bir şekilde anladık. Arnica süpürge ilk aldığımız dönemlere nazaran temizlik konusunda hiç memnun edici değildi. Bu sorunun tam olarak neden kaynaklandığını uzun süre boyunca araştırsakta bir türlü bulamadık. Bizde fazla zaman kaybetmemek için soluğu doğrudan Arnica servis Tuzla seçeneğinden yana kullandık. Servis kısa bir inceleme sonrası ufak bir motor arızası olduğunu belirtti. Sorunu hızlı bir şekilde çözdü. Ve bize elektrik süpürgesinden daha fazla verim alma açısından faydalı bilgiler verdi. Yani bizim sıkıntılı olduğumuz bu konuyu çok kısa bir süre içinde çözüme bağladılar.

 • Yasemin

  Elektrik süpürgesi satın almak için bu konuda çok fazla övülen Arnica markasında karar kıldık. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi modeli bir zaman sonra eskisi gibi iyi bir şekilde çekmemeye başladı. Çoğu şeyi etkili bir şekilde temizlemediğinden dolayı hijyen konusunda sıkıntılar ortaya çıkıyordu. Bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen Arnica servis Tuzla adresinde almayı tercih ettik. Servis konu hakkındaki tecrübesi ve hızlı ekibi sayesinde bu arızaya çok kısa bir süre içinde çözüm bulmuş oldu. Cihazı da bize ilk günkü performansında teslim ederek bizi çok büyük bir sıkıntıdan kurtarmış oldular. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

 • Sevgi

  Bundan altı ay önce Arnica Tesla premium elektrikli süpürge satın aldım. Süpürgemi güzel bir şekilde kullanırken süpürgenin emiş başlıklarının tekerleklerinden birisi kırıldı. Biz bu süpürgeyi almak için birikim hesabımızı kullanmak zorunda kalmıştık. Bu yüzden, kısa zamanda arızalanması hem beni hem de eşimi hayal kırıklığına uğrattı.
  Ne yapalım diye düşünürken Arnica servis Tuzla telefon numarasını internetten bulduk.
  Tuzla Arnica Servisi, tekerleklerin başlığa takılı kalmasını sağlayan dişlerin esnek olmayan sert maddelerden yapılmasından dolayı dişlerin kırılmış olabileceğini söyledi. Buna ek olarak, bu dişlerin biraz daha esnek olması için Arnica’nın çalışmalar yaptığını anlattı. Bizim durumu çözmek için parça değişimi gerekecek olsa da Arnica Tuzla servisinin bu bilgilendirici tavrını beğendim.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA