İstanbul

Arnica Servis Sultanbeyli

Arnica Servis

Arnica Servis Sultanbeyli şubesi olarak açılışımızdan bu yana müşteri memnuniyetini ilke edindik. Elektrikli süpürge her evin olmazsa olmazı, temizliğin en önemli araç- gereçlerinden birisidir. Bir elektrik süpürgesinin, çok gürültü yapmaması, çekim gücünün kuvvetli olması, her yüzeyde eşit derecede performansla çalışması gerekmektedir.

Özel Arnica Servis olarak sizlere bütün bu avantajları hesaplı bir şekilde sunuyoruz. İşinde uzmanlaşmış, gelişen teknolojiye ayak uydurmuş olan teknik ekibimizle birlikte sizlere en iyi süpürgeyi sunuyoruz. Biz işimizi elimizden geldiğince iyi yapıyoruz ve süpürgenizin uzun yıllar boyu kalitesini korumak da size düşüyor. Uzun saatler aralıksız çalıştırılması, haznesi dolduğunda boşaltılmaması, eğer ki süpürgeniz torbalı model ise torbasının değiştirilmemesi elektrikli süpürgenizin arızalanmasına yol açar.

Arızalanan süpürgenizi servisimize getirerek üretimimizdeki kalitemizi tamiratta da görebilirsiniz. Elimizden geldiğince kısa zamanda tamirat işlemini gerçekleştirip ilk alındığı gün olduğu kadar kaliteli bir şekilde süpürgenizi sizlere teslim ediyoruz. İşinde deneyimli ve başarılı çalışanlarımızla birlikte parça değişimde taktığımız parçalara da tamirat sürecindeki işçiliğimize de 1 yıl garanti veriyoruz. Kaliteli işçiliği çok uzakta aramayın.


ŞİRKET ADI:Ak Teknik
ADRES:M.Akif Ersoy Mah. Miraç Cad. No:5
TELEFON:(216) 496 60 48
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Aydan

  Elektrik süpürgesi satın almak için araştırma sürecinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine bakarak Arnica markasında karar kıldık. İlk dönemlerde kusursuz bir performans sunan bu cihaz giderek bu performansı aratmaya başladı. Bizde fazla zaman kaybetmeden Arnica Servis Sultanbeyli adresini tercih ettik. Servis kısa incelemenin sonucunda durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

 • Sinem

  Alanında en iyi servis işini yapan bir servis ararken Arnica servis Sultanbeyli ile tanıştım. Süpürgemin koku yapmaya başladığını ve neredeyse tüm evi kokuttuğunu fark etmeye başladım. Süpürgemi alan yetkililerin güler yüzlü ve samimi yaklaşması sonucunda kısa sürede hizmet verdiklerini de görmüş oldum. Son derece memnun kaldığım bir hizmet oldu.

 • Yeşim

  Oldukça pahalı olan Arnica et kıyma makinemin dişlilerinde sorun oldu. Kurban bayramının 2. Günüydü ve bütün etlerin çekilmesi gerekiyordu. Ne yapacağımı bilemedim. Bayram sonrası hemen Arnica servis Sultanbeyli şubesine gittim. Bir saat içerisinde makineyi yapıp bana teslim ettiler. Hayatımı kurtardılar diyebilirim. Hem uygun fiyata hem de hızlı şekilde hizmet veren başka firma kaldı mı merak ediyorum açıkçası.

 • Şeyma

  Süpürge alacağım zaman hem yüksek performanslı hem de gürültülü çalışmayan bir süpürge arayışına girmiştim. Araştırmalarım sonucunda Arnica markasının bu özelliklere sahip bir elektrikli süpürgesi modelini satın aldık. Fiyat performans olarak gerçekten bizi oldukça memnun eden elektrikli süpürgemiz son zamanlarda oldukça gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Bu olağan bir durum mu? Süpürgesinin gürültüsü daha sonra birden artan olan kimse var mı? Geçmesi için neler yapılmalı?

 • Selen

  Arnica marka süpürgemi uzun süredir hiç servise götürmeden kullanmama rağmen oldukça memnundum. Fakat geçen gün evi süpürürken makinemin içerisinden takır tukur sesler gelmeye başladı. Bu seslerin ardından önce makinenin çekim gücü azaldı. Ben de uğraşıp bozmadan Arnica Servis Sultanbeyli ekibini aradım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

 • Lara

  Kullanmakta olduğum bir önceki süpürgemin sürekli bozularak bana sorun çıkarması nedeniyle kendime yeni kullanışlı ve gelişmiş bir süpürge arayışına koyuldum. Marka değiştirerek hatta fiyat olarak da bir miktar gözden çıkarttığım için arkadaşımın büyük ısrarları sonucu Arnica marka süpürge aldım ve üstünden zaman geçip geçenlerde garantisi bittikten sonra motorundan kaynaklanan bir problemden ötürü sorun çıkarmaya başladı ve Arnica Servis Sultanbeyli servisini arayarak durumu belirttim. 1 hafta gibi bir sürede makinemi tamir eden bu ekibi servis arayan herkese öneriyorum

 • Oylum

  Servisler konusunda hep sıkıntı yaşamış biri olarak şunu söyleyebilirim ki Arnica servis Sultanbeyli şubesi her anlamda bütün sorunlara hemen cevap veren bir kurum. Aynı zamanda personelin ilgisi ve çözüm odaklı yaklaşmaları durumu çok sevindirici. Elemanların hepsi alanında eğitimli kişiler. Yeni ürün satmak yerine olanı toparlamak üzerine kurulmuş bir dünya içerisindeler.

 • Rabia

  Misafir geleceği gün elektrik süpürgem bozuldu. Bana en yakın olan Arnica servis Sultanbeyli şubesine giderek acil yardım istedim. 1 saat içerisinde makineyi tamir edip bana geri eksiksiz olarak teslim ettiler. Korktuğum başıma gelmedi. Güvenilir ve hızlı olmaları, ayrıca mağdur etmemeleri sebebi ile puanım 10 üzerinden kesinlikle 10 olurdu.

 • Burcu

  Uzun süredir birlikte çalıştığım ve ben işteyken evde temizlik işlerime yardımcı olan abla en son geldiğinde Arnica marka elektrik süpürgemin boru ile hortumu arasında olan kısmı plastik kısmı kırdı. Ne diyeceğimi bilemeden Arnica Servis Sultanbeyli yetkilerini arayarak makineye bakmak için gelmelerini rica ettim. Akşamüstü gelen ekip uygun parça bulmakta zorlanabileceklerini söyleyerek makineyi götürdü ve ertesi gün makinemi beni şaşırtarak tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler.

 • Ayşe

  3 yıl önce önce almış olduğum Arnica markasına ait elektrikli süpürgesinin hortum kısmı garantisi bittikten sonraki hafta yırtıldı ve çekim gücünü etkilediği için kullanamıyordum. Bunun üzerine Sultanbeyli Arnica Servis yetkililerine götürdüğümde kullanıcı hatası olduğunu söylediler ben çok büyük bir masraf diye beklerken gayet uygun fiyata problemimi halleden bu servisi herkese öneriyorum.

 • Nisa

  Arnica marka süpürgemi garantisi bitmesine ve uzun süredir hiç servise götürmeden kullanmama rağmen oldukça memnundum. Fakat ta ki geçen gün süpürürken makinenin borusunun içinden takır tukur sesler gelene kadar. Nazar değdiğini düşündüğüm makinemden gelen bu seslerin ardından önce makinenin çekim gücü azaldı. Ben de hiç uğraşmadan Arnica Servis Sultanbeyli ekibini aradım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

 • İdil

  İnternette çok fazla reklamıyla karşılaştığım ve kullanıcıların da yorumlardan anladığım kadarıyla memnun olduğunu bildiğim için her bakımdan uygun Arnica markasına ait süpürge satın aldım. İlk başta kullanımında tozları emiş gücünün yüksek olduğunu bildiğim garantisi biten süpürgemin geçen hafta emiş gücünüz az olduğunu fark ettim ve Arnica servisi iletişim numarası araştırmaya koyuldum. Arnica teknik servisinin de çok az olması sebebi ile Arnica Servis Sultanbeyli yetkililerine ulaştım ve akşam üstü gelip problemimi süpürgeyi götürmeden yerinde çözdüler.

 • Gülşah

  Arnica Markasına ait Pica Et 14410 Toz Torbasız Elektrikli Süpürgemin kullanırken çekim performansından çok memnundum fakat geçenlerde filtresinden de olabileceğini düşündüğüm emiş gücünde azalma problemi başladı. Ne yapsam da tozları doğru düzgün çekmeyince Arnica Servis Sultanbeyli şubesine giderek süpürgemi teslim ettim. Hiç umudum yokken ertesi günü beni arayan ekip 2 saat içerisinde süpürgemi bana sapasağlam ve eskisinden de iyi çekim gücü ile teslim ettiler.

 • Gülay

  Evimde kullanmış olduğum Arnica marka süpürgemin emiş gücünden oldukça memnun olmama rağmen gürültüsü konusunda çok şikayetçiyim. İnanılmaz derecede gürültülü çalışıyır. Aynı modeli kullanan komşum böyle bir problem yaşamadığını söyleyince süpürgemi Arnica Servis Sultanbeyli şubesine götürüp problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

 • Nilüfer

  Evimde henüz 4 yaşında bir kızım, bir adet cins kedim ve labrador cinsi bir köpeğim var. Bu sebep ile de yanımda bakıcı olmasına rağmen her gün süpürge açmak zorunda kalıyoruz. Hali ile en büyük kriterim de bebekten dolayı sessiz, kedi ve köpeğimden dolayı da süper emiş gücü olan bir süpürge. Bu sebeple uzun araştırmalar sonucu çevremdekiler vasıtası ile Arnica markasının o dönemine ait en son modelli elektrikli süpürgesinin satın almıştım. Uzun zamandır süpürgem bana sorun çıkarmamasına rağmen geçenlerde köpeğim ucunu kırınca vakit kaybetmeden hemen Arnica Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtim. Gelen ekip yedek parçasını da yanında getirip sorunumu kökten çözmüş oldular.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA