İstanbul

Arnica Teknik Servis

Arnica Servis Telefonu

Arnica marka cihazların arıza onarımını üstlenen Arnica servis her türlü arızaya karşı garantili çözümler üretmektedir. Arnica marka cihazlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak arızaların ortaya çıkması son derece normaldir. Cihazın uzun süreli kullanımı, teknik sorunlar, bakım ihmalleri gibi çeşitli konular arızaların görülme ihtimalini arttırır. Bu tarz zamanlarda arıza işlemine acil olarak geçilmediği takdirde günlük olarak yapılması gereken işlerde aksamalar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle hane halkı tarafından elektronik cihaz arızasına çözüm aranması gerekir.

Her türlü cihaz arızası için danışabileceğiniz Arnica servisi cihaz onarım işlemlerini kısa bir zaman aralığı içinde gerçekleştirmektedir. Cihazların ilk günkü verimine geri dönmesini sağlayan servise ulaşmak için müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmak yeterlidir. Bulunduğunuz konumun herhangi bir önemi olmadan İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlanır.

Ayrıca Arnica servis tarafından cihaz bakım işlemleri de yapılmaktadır. Cihaz bakım işlemleri cihazlar için son derece önemli olup performansın bariz bir şekilde yükselmesine imkan tanır. Öte yandan cihazdan uzun zaman boyunca yararlanmayı düşünenlerin de cihaz bakım işlemlerini düzenli aralıklarla yaptırması tavsiye edilmektedir.

Bakım ve onarım işlemlerinde yanınızda olacak Arnica servisi işlemlerin kolay bir şekilde sona ermesine aracı olacaktır.

Servis tarafından garantili olarak parça değişimi hizmeti verilirken, değişimi sağlanan parçalar bir yıllık süre boyunca servis garantisi altındadır. Bu süreçte parçada arıza olduğu takdirde servis tarafından onarım işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

    SERVİSİ ARA