İstanbul

Arnica Servis Üsküdar

Arnica Servisleri

Arnica Servis Üsküdar firması olarak elektrik süpürgenizde oluşabilecek her türlü arızanın tamirinde, makinenizin bakımında veya yedek parça ihtiyaçlarınızda size teknik servis hizmeti vermekteyiz. Üsküdar bölgesindeki servis talepleriniz için zaman kaybetmeden size en kısa sürede geri dönüş yapmakta; evinize veya iş yerinize aracımızı yönlendirmekteyiz. Yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak en önemli prensibimiz olduğundan bu yönde yaptığımız çalışmalar sizlerden olumlu geri bildirimler almaya devam etmektedir. Arnica Servis Üsküdar şirketimiz size alanındaki en son gelişmelere uygun bir biçimde servis hizmeti vermektedir. Ekibimizin her bir çalışanı iyi eğitilmiş ve işinde uzmanlaşmıştır. Modern donanımlı araçlarımızın da desteği ile bu kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Pratik, hızlı ve güvenilir bir servis için haftanın 6 günü boyunca bizimle iletişime geçebilirsiniz.


ŞİRKET ADI:Erdem Teknik
ADRES:Selmanipak Cd. Kösedayı Sk. No.3/A
TELEFON:(216) 492 25 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Bulgurlu – Altunizade – Acıbadem

 • Nimet E.

  Bundan çok uzun zaman önce Arnica marka bir elektrikli süpürge almıştım. Çok da memnundum, fakat son zamanlarda yeterince çekemediğini fark ettim. Üstelik çok fazla ısınıyor. İçinin çok toz olacağını düşündüğüm için açıp temizlemeye çalıştım ama bir şey fark etmedi. Yenisini de almak istemiyorum. Arnica servis Üsküdar’da var mı ve bu sorunu çözebilir mi? Ya da sorun benim halledebileceğim kadar basit bir sorun olabilir mi?

 • Delal Ö.

  Elektrik süpürgesi için özel servis merkezi bulmak nede kadar zor olabilir ki, üstelik Üsküdar gibi İstanbul’ un merkezi ve aktif ilçelerinden birisinde oturuyorsun. Yaklaşık 1 aydır çekim gücü iyice düşen Arnica süpürgemi parası neyse verip, yaptıracağım ilgili bir özel servis merkezi arıyorum ve hala bulamadım. Arnica Servis Üsküdar merkezi bana bu konuda yardımcı olabilir mi?

 • Arnica Süpürge Toz Çekmeme Sorunu için 444 88 48'i Arayabilirsiniz | FilKafa

  […] Bu yüzden de Arnica markalı tüm elektrik süpürgelerinde yaşanan arızalara ilişkin olarak Arnica Servis Üsküdar merkezimiz 7 gün 24 saat kesintisiz elektrik süpürgesi servisi hizmeti […]

 • Demre M.

  Elektrikli süpürgemi sabah çalıştırmak istediğimde, motorundan oldukça fazla yanık kokusu geldi. Korktuğumdan dolayı hemen kapatarak Arnica Servis Üsküdar şubesini aradım. Buradan yetkili kişiler müsait olduklarında evime uğrayarak gerekli tamiri gerçekleştirdi. Servise götürmeden evimde tamir ettikleri elektrikli süpürge için son derece uygun ücret talep ettiler. Şuanda kokusuz ve eskisi gibi kullanmaktayım.

 • Züleyha

  Arnica markasının özellikle elektrik süpürgesi çeşitlerinin son derece başarılı olduğunu öğrendiğimizden dolayı, elektrik süpürgesindeki tercihimizi bu markadan yana kullandık. Almış olduğumuz Arnica marka elektrik süpürgesi ilk zamanlarda hiçbir şekilde problem yaratmadan temizlik yapmamızı sağlıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde eski performansını özleten bir hale geldi. Halılarda ve zeminlerde iyi bir temizlik yapamıyordu. Ne kadar iyi süpürmeye çalışsakta, birikintilerin çoğu bu alanlarda kalıyordu. Bizde bu sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek için soluğu hemen Arnica servis Üsküdar adresinde almayı tercih ettik. Servis, filtreden veya hortumdan kaynaklı bir sorun olmadığını, motorun ufak bir arızasının olduğunu söyledi. Çok kısa bir süre içinde motorun tamirini gerçekleştirerek bize yeniden süpürgeyi ilk günkü gibi teslim ettiler.

 • Ceyhan

  Elektrik süpürgesi satın almak için bu konuda bir hayli fazla övülen Arnica markasında karar kıldık. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli modelleri bünyesinde bulundurması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız elektrik süpürgesi belli bir dönem geçtikten sonra eskisi gibi etkili bir şekilde temizlik yapamamaya başladı. Bu durum hijyen açısından çok büyük sıkıntılar ortaya çıkarıyordu. Bizde fazla vakit kaybetmeden konuyu Arnica Servis Üsküdar (Bulgurlu) adresine danışmaya karar verdik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize teslim etti. Servis konuyu oldukça hızlı bir şekilde çözüme kavuşturdu. Tahminimizden kısa süre içinde bu durumdan servisin tecrübeli ekibi sayesinde kurtulmuş olduk.

 • Gülşah

  Birkaç ay önce Arnica Tesla Premium rose model elektrikli süpürgemde sorun yaşadım. Elektrikli süpürgemin toz hanesi kapağı, tam olarak kapanmıyor. Tüm tozu dışarı veriyor. Bu sebepten dolayı, elektrik süpürgemin sürekli olarak filtresi tıkanıyor. Evi her süpürdüğümde filtreyi yıkamam gerekiyor. Bu soruna bir çözüm bulabilmek amacıyla Arnica servis Üsküdar ile iletişime geçtim.
  Üsküdar Arnica Servisi, gerekli işlemleri yaparak süpürgemi ilk aldığım hale getirdi. Kendilerine ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederim.

SERVİSİ ARA