İstanbul

Arnica Servis Bakırköy

Arnica Servis Numarası

Arnica Servis Bakırköy size Bakırköy’ün tüm mahalleri için yüksek kalitede, güvenilir ve hızlı elektrik süpürgesi servisi sunmaktadır. Alanında önde gelen servis şirketlerinden biri olarak müşterilerimizin memnuniyeti adına uzman bir teknik ekip ve en iyi ekipmanlarla çalışmaktayız. Hem uygun fiyatlı hem de üst düzey kalitede bir hizmet için İstanbul genelinde olduğu gibi Bakırköy’de de şubemiz bulunmaktadır. Arnica Servis Bakırköy elektrik süpürgeniz ile ilgili arıza tespitini detaylı yapılacak incelemelerden sonra gerçekleştirir. Her türlü onarım, yedek parça ve bakım işleriniz için servisimize isteğinizi iletebilirsiniz. Elektrik süpürgenizi ilk zamanlarındaki performansına ulaştırabilir, ayrıca hızlı çözümlerimizle zaman kaybetmeden çözüme ulaşmanızı sağlayabiliriz.


ŞİRKET ADI:Yap Yap Servis
ADRES:İncirli Cd. İhsan Kacmaz Sk.No 37/1
TELEFON:(212) 571 44 66
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Ataköy – Florya

 • İsmihan

  Oğlum, anneler gününde bana Armica elektrikli süpürge satın almıştı. Ancak, süpürgeyi kullanırken birtakım sorunlar yaşadık. İlki kullandığımızda sesinin çok çıkması söz konusuydu. İkinci kullanışımızda ise süpürge, kendi kendine çalışmayı durdurdu. Ne olduğunu hiçbirimiz anlamadık. Süpürgenin emiş gücü çok zayıftı. Arnica’nın müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olduğunu bildiğimizden dolayı evimize en yakın olan Arnica servis Bakırköy ile iletişime geçtik. Arnica servis Bakırköy, süpürgeyi görmeden bir şey diyemeyeceklerini belirtti. Oğlum, bunun üzerine süpürgeyi servise götürdü. Fakat, çocuğa, aldığınız yere iade edin denilmiş. Biz de gerekli belgelerle beraber, süpürgeyi aldığımız yere iade ettik. Arnica servis Bakırköy’e bizi doğru yönlendirdikleri ve başlarından atmadıkları için teşekkür ediyorum.

 • Berna

  Arnica markası özellikle çıkarmış olduğu elektrik süpürgesi modelleri ile övgü alan bir markaydı. Bende elektrik süpürgesindeki tercihimi bu çok övülen markadan yana kullandım. Almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk zamanlarda tam olarak beklediğim performansta çalışıyordu. Her açıdan bu cihazdan memnundum. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığım bir şekilde cihazın motoru durdu. Sorunu ne kadar araştırsakta tam olarak neden kaynaklandığını anlayamadık. Bizde daha fazla zaman kaybetmemek için soluğu doğrudan Arnica servis Bakırköy adresinden yana kullandık. Servis ufak bir motor arızasının olduğunu değişim sürecinden sonra bu sorunun tamamen biteceğini söyledi. Sorunun çözümünü çok kısa bir süre içinde sağladıktan sonra elektrik süpürgesini bize ilk günkü performansta teslim ettiler.

 • Gülnihal

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Arnica markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve hesaplı oluşu bizim için cezbedici durumlar arasında bulunuyordu. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi modeli bir müddet sonra eskisi gibi etkili bir temizlik sağlayamamaya başladı. Bu sorunun nedenini öğrenebilmek ve can sıkıcı sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için soluğu hemen Arnica Servis Bakırköy Ataköy adresinde almayı tercih ettik. Servis ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmuş oldu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Remziye

  Hediye olarak gelen blender setimin çok kullanmamdan kaynaklı bir süre sonra motor kısmı bozuldu. Aklıma ilk gelen Arnica servis Bakırköy şubesine götürmek oldu. Ertesi gün gelip alabileceğimi söylediler. Şu an aldım ve çalışır durumda. Hızlı ve güvenilir hizmet verdikleri için memnun kaldım. Puan verecek olursam 10 üzerinden 10 kesinlikle.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA