Kocaeli

Arnica Servis Gebze

Arnica Servis

Gebze ilçesinde ikamet ediyor ve Arnica marka bir süpürgeye sahipseniz; süpürgeniz ile alakalı iyi çekmeme, çalışmama ve aksesuar ihtiyaçlarınız için servis bilgilerini paylaşıyoruz. Ayrıca hizmet ile alakalı olarak aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Gebze Arnica Servisi
Açık Adres:Sadık Ağa Sk.
Mollafeneri
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası:0216 621 97 36
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:00
Cumartesi : 08:00 – 19:00

 • Şengül

  Elektrik süpürgemiz son zamanlarda çalışma sırasında çok gürültü çıkarıyordu. Bu durumdan kurtulmak ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam etmek için Arnica Servis Gebze adresini tercih ettik. Servis çeşitli bakım konularına dikkat etmediğimizden dolayı bu durumun oluştuğunu belirterek sorunun çözüme kavuşturulmasını sağladı. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Nuray

  Evde 1 ve 3 yaşlarında iki tane küçük çocuğum var ve 3 yaşında olan kızım astım hastası. Bu yüzden özellikle bu dönemde bazen günde 2 kez olmak üzere evi her gün süpürmemiz gerekiyor. Geçen gün evi süpürürken Arnica marka süpürgemizin kapağını kapıya çarpmamla kapağı ortadan ikiye ayrıldı. Hava alan süpürgemi hangi teknik servise götürdüysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En sonunda Arnica Servis Gebze makinemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler.

 • Suna

  Gebze’de hizmet veren Arnica servisi ile tanıştınız mı? Arnica markasına yakışır şekilde hareket eden firma, uygun fiyatlar ile kaliteli servis hizmeti sağlıyor. Bu alandaki en kıymetli ve en başarılı adreslerden biri ve benden de tam puan almayı başarmış durumda. Arnica marka elektrikli süpürgem artık yıllandı ve sık sık bakım hizmeti almak zorunda kalıyorum.
  Servis desteği için sizlere bahsettiğim firmayı tercih ediyorum. Daha az ödeyerek daha kaliteli ve sağlıklı bir hizmet almak mümkün ve bunu bana da ispat etmiş durumdalar. Eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de randevularınızı alabilir ve bu firma ile tanışabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacak ve bana teşekkür edeceksiniz.

SERVİSİ ARA