İstanbul

Arnica Servis Kadıköy

Arnica Servis Telefonu

Elektrikli süpürge özellikle ev hanımlarının sık kullandığı ev gereçlerinden bir tanesidir. İstanbul ve çevresinde yaşıyorsanız ve Arnica markaya sahip olan elektrikli süpürgeye sahipseniz bakım ve onarım işlemleri konusunda size profesyonel olarak destek verebiliriz. Uzun zamandan beri bu sektör içerisinde Arnica markaya sahip olan cihazların bakım ve onarım işlemlerini yaptığımız için bu konuda tecrübe sahibiyiz. Arnica Servis Kadıköy ekibi ile beraber kısa süre içerisinde yedek parça temini sağlıyor ve böylece siz müşterilerimizi bekletmeden hizmet sunuyoruz. Elektrikli süpürge genellikle motor arızası oluşturduğu için bu konuda tecrübeli olan kişilerden destek almak en doğru tercih olacaktır. Bilinçli bir şekilde müdahale etmek çok daha büyük sorunların meydana gelmesine ve dolayısıyla daha yüksek ücretler ödemenize sebep olabilir.


ŞİRKET ADI:Elsu Elektrik
ADRES:Bahariye Cd. Nailbey Sk. No:30/A
TELEFON:(216) 338 78 73
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Bostancı – Suadiye – Erenköy – Göztepe – Feneryolu – Kozyatağı – Koşuyolu – Moda

 • Nimet

  3 senedir sorunsuz bir şekilde kullandığım elektrik süpürgemin emiş gücü çok düştü içini açtım temizledim ancak sorun devam ediyor nasıl düzeltebilirim ?

 • Burcu A.

  Arnica marka süpürgemin çekiş gücü son derece iyiydi. Ancak 3 yılın sonunda süpürgem hiç iyi çekmemeye başladı. Arnica Servis Kadıköy şubesini arayarak durumu anlattım. Süpürgemin hortumunu kontrol etmemi ve bu kısmı herhangi bir şeyin tıkayıp tıkamadığına bakmamı söylediler. Baktığımda süpürgemin hortum kısmında karanlık bir şey görünüyordu ama ne olduğunu anlayamadım. Işık tutup bakarak bir boru yardımıyla içindekini çıkardığımda topak halinde saç olduğunu gördüm. Halılarda biriken saçlar zamanla süpürgenin hortumunu ve borusunu tıkayabiliyor. Artık süpürgenin hortumunu sıklıkla kontrol ediyorum. Böylece tıkayan bir şey varsa çıkartıp tekrar süpürgemi eski performansıyla kullanabiliyorum.

 • Arnica Servis İhtiyacına Doğru Çözüm | Mehtap Kaya Kadın ve Kadının Hayatına Dair Ne Varsa

  […] çalışmaları üstün hizmet standartlarımızla birleştiriyoruz. Tüm Arnica süpürgeler için Arnica Servis Kadıköy hizmetimiz sayesinde doğru çözümleri sağlıyor olmamız sayesinde, süpürgelerinizi yeniden […]

 • Emel E

  7 yılı aşkın süredir kullandığım Arnica elektrikli süpürgeyi, aslında Arnica’ nın çok tavsiye edilmesi ve çok kaliteli olduğunun söylenmesi nedeni ile aldım. Arnica elektrik süpürge önce borusundan hava kaçırmaya başladı. Rahatsız edici seviyede düdük sesi çıkartmaya başladı. Daha sonra Arnica Servis Kadıköy personelleri Arnica elektrikli süpürgemin borusunu yenisiyle değiştirdiler. Mandalına basıldığında açılması gereken toz haznesi de açılmamaya başladı. Doğru düzgün çekimde yapmıyor. Özellikle saç gibi pislikleri borusunun içerisinde tutuyor ve toz haznesine hiç çekmiyor, sürekli olarak kendim elle burayı açmak zorunda kalıyorum. Diğer markalara göre daha fazla pahalı olmasına rağmen Arnica olması sebebiyle hiç düşünmeden aldığım Arnica elektrik süpürgemden hiç memnun değilim.

 • Emine

  Bundan bir yıl önce Arnica Tesla marka süpürge satın almıştım. Süpürgem, ilk yıl oldukça güzel bir şekilde toz, kir ne varsa çekiyordu. Evi süpürürken altı m2 halımı kaldırıyordu. Ancak, bir süre sonra süpürgemin ayak başlığının tekeri kırıldı. Ayrıca, toz hanesinin kapağını sıkıştıran lastik gevşedi ve çıktı. Bunca şeyden sonra elektrik süpürgem hiçbir şekilde çekmiyor. Evi süpürdüğüm zaman tüm tozlar hanede değil filtrenin üstündeki süngerde toplanıyor. Ne çözüm bulabilirim düşüncesiyle Arnica servis Kadıköy ile iletişime geçtim. Arnica servis Kadıköy, sağolsun, ne yapmam gerektiğini telefonda bana harfiyen anlattı. Onlar olmasaydı belki de yeni bir süpürge satın alacaktım. Böyle kaliteli bir markaya böyle bir servis yakışır.

 • Sinem

  Arnica markası özellikle bünyesinde bulundurduğu elektrik süpürgesi modelleri ile dikkatimi çeken markalardan biriydi. Yeni bir elektrik süpürgesi almak istediğimizde de kalitesinden sıkça bahsedilen Arnica markasında karar kılmayı düşündük. Elektrik süpürgesi ilk zamanlarda oldukça iyi bir performans gösteriyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda performansında bazı düşüşlerin görüldüğünü fark etmiştik. Bende bu sorunun tam olarak neden dolayı geliştiğini öğrenebilmek için soluğu doğrudan Arnica servis Kadıköy adresinde aldım. Sorunun nedeninin filtre temizliğine yeterli önemi vermediğimden kaynaklı olduğunu öğrendim. Servis detaylı bir şekilde filtre temizliğinin nasıl yapılacağını anlatırken, bundan sonra elektrik süpürgesi kullanımında nelere dikkat etmem gerektiğinden bahsetti. Her açıdan gerçekten bu konuda bize çok fazla yardımcı oldular.

 • Filiz

  Elektrik süpürgemiz bozulduğu için yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyesine uyarak Arnica markasında karar kıldık. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde iyi bir temizlik sunarken, sonraki dönemlerde bu performansını aratmaya başlamıştı. Bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen Arnica Servis Kadıköy (Bostancı) adresinde almayı tercih ettik. Servis kısa inceleme sonrasında bu sorunun neden oluştuğunu hemen çözmüş oldu. Servisin uzman ekibi sayesinde sorundan tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu sayede tamamlanmış oldu.

 • Saniye

  Arnica bora 2000 model süpürgemin taşıma aparatı kırıldı. Süpürgemden gayet memnunum. Bunu nasıl temin edebilirim?

  • admin

   İletişim bilgilerinden arayarak isteğiniz dile getirebilirsiniz. İyi günler.

 • Melahat

  Arnica marka elektrikli süpürgemin hortumunda bir yırtık tespit ettim ve ürünü bu şekilde kullanmam tabii ki mümkün değildi. Kadıköy’de faaliyetlerine devam eden Arnica Servisi ile görüştüm ve ürünü bu ekibe teslim ettim. Tabii ki ön yargılarım ve soru işaretlerim vardı çünkü özel servis sektörü beni tedirgin ediyor ancak bu firma gerçekten farklı.
  İşni kaliteli bir şekilde yapan ve parça değişiminde garanti desteği sunan ender firmalardan biri. Eğer sizler de ürünlerinizi daha güvenilir bir ekibe teslim etmek ve yine bu ekipten hizmet almak isterseniz firmayı bir yerlere not edebilirsiniz. Merak etmeyin sizleri de memnun etmeyi başaracak ve taleplerinize doğrudan yanıt vereceklerdir.

 • Nilay

  Kadıköy’de oturuyorum. Genel temizlik yaparken çok sık süpürgemi kullanmam gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde süpürgemi tavanı süpürmek için kullandım ve tavanda çok aşırı toz olduğu için süpürgem ne yazık ki doldu ve taştı. Arnica Servis Kadıköy sayesinde bu sorun kısa sürede çözüldü. Yeni bir süpürge alma derdinden beni kurtardılar.

 • Elif

  Televizyonda görüp aldığım elektrik süpürgesini çok beğendim fakat kısa bir süre sonra tutma kolunun gevşediğini gördüm. Evime yakın olan şubeyi bulmak için internete yazdım Arnica servis Kadıköy şubesi çıktı. Orayı arayıp bilgi verdim. Gidip götüreceğim. Umarım memnun kalırım. Yorumları okuyunca ayrıca korkularım gidiyor. Deneyip göreceğim.

 • Figen

  Arnica bora süpürgemin başlığı kırılmıştı. Kadıköy Arnica servisi ekipleriyle iletişime geçtim ve orijinal parçayı aynı gün getirip taktılar. Ayrıca 1 yıl garanti de verdiler. Güvenle tercih edebileceğiniz servis firması.

 • Nebahat

  İnternette çok fazla reklamıyla karşılaştığım ve kullanıcıların da yorumlardan anladığım kadarıyla memnun olunan bir marka olduğunu bildiğim için Arnica marka süpürge satın aldım. İlk başta kullanımında tozları emiş gücünün az olduğunu fark ettim ve Arnica servisi iletişim numarası araştırmaya koyuldum. Arnica teknik servisinin de çok az olması sebebi ile Arnica Servis Kadıköy yetkililerine ulaştım ve hemen 1-2 saat içerisinde gelip problemimi süpürgeyi götürmeden yerinde çözdüler.

 • Ayfer

  Dünya kadar para verip aldığım ve bu dönemde çok pahalı olan elektronik eşyalardan biri olan Arnica markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses gelmeye ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınmaya başladı. Garantisi biteli daha 2 ay olmadı ama internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Arnica Servis Kadıköy de arızayı makineyi götürmeden ve motorunu değiştirmeden çözdüler.

 • Hale

  Hem fiyat hem de hız anlamında tercih etmiş olduğum yerlerden biri olan Arnica servis Beykoz şubesi aynı zamanda güler yüzlü personeli ve misafirperverlikleri sayesinde benim gibi birçok müşterinin kalbini çalmış durumda. Bozulan kahve makinemi kısa süre içerisinde tamir edip geri verdiler. Hemde uygun bir fiyata. Teşekkür ederim.

 • Şule

  Arnica firmasının en iyi ürünlerinden biri olan elektronik süpürgem kısa bir süre önce hata vermeye başlamıştı. Bir türlü düzeltemedim. Birkaç yerden destek aldım fakat olmadı. En sonunda Arnica servis Kadıköy şubesine götürerek durumu izah ettim. Kısa süre içerisinde süpürgemi eski haline getirdiler ve eksiksiz olarak teslim ettiler. Çok memnun kaldım.

 • Aydın

  Birlikte 2 erkek olarak kaldığımız evimizde, çalıştığımız için ev işlerinde pratik olabilecek en iyi marka süpürgeyi ararken Arnica süpürgenin kullanıcı yorumlarıyla karşılaşarak elimizdeki süpürgeyi satın almıştık. Bu zamana kadar hiç sorun yaşamayan süpürgemiz bize geçen gün keşke almasaydık dedirtti. Çünkü geçen aydan itibaren çekmemeye başlayınca Arnica Servis Kadıköy ekibine götürdük süpürgemizi. Üzerinden 2 hafta gibi bir süre geçtikten sonra süpürgemizi kullanılmaz halden ilk haline getiren bu ekibe teşekkür ederiz.

 • Zeynep

  Uzun senelerdir eşyalı bir kiralık evde oturuyorum. Oturduğum evdeki eşyalar bana ait değil. Evde kullanmış olduğum Arnica marka elektrikli süpürgenin son zamanlarda emiş gücü oldukça düştü. Açıkçası kendi eşyam olmadığı için biraz da moralim bozuldu. Para verip teknik servise götürmek istemiyorum. Acaba neden böyle bir şey olmuş olabilir? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

 • Burcu

  Yıllar önce elektrikli süpürge alırken uzun araştırmalar sonucu Arnica marka elektrikli süpürge satın almıştım. Ancak ilk günler mükemmel olan emiş gücünde son zamanlarda büyük bir düşüş gözlemledim. Ne yaptıysam da olmuyor. Servise göstermeden buradan sormak istedim. Aynı marka model elektrikli süpürge kullanıp, böyle bir sorun yaşayananız var mıdır acaba?

 • Şengül

  En küçük tozu bile temizlik esnasında çeken performansından çok memnun kaldığım Arnica markasına ait süpürgemin geçen gün boru kısmının ucundaki plastik kısım kırılarak arka kısmından çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün hemen ertesi günü süpürgemi Arnica Servis Kadıköy yetkililerine götürdüm ve hemen o gün içerisinde kırılan kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

 • Ayla

  En küçük tozu bile tutup çeken performansından da oldukça memnun kaldığım Arnica markasına ait süpürgemin geçen gün boru kısmının ucundaki plastik kısım kırılarak arkasından çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün hemen ertesi günü süpürgemi Arnica Servis Kadıköy yetkililerine götürdüm ve 2 saat içerisinde kırılan kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

 • Arnica Süpürge Servisi İstanbul - Oguzhantemiz.com

  […] Kadıköy Arnica Servisi firması iletişim numarası olan 444 78 56 üzerinden iletişim kurmak mümkün. Çağrı merkezi […]

 • Sedef

  Arnica markasına ait Merlin Pro 2’si 1 arada 850 W Dikey süpürgemin geçen gün temizlik esnasında çarpmam sonucunda uç kısmı kırıldı. Hangi servisi arasam yedek parça gerektiğini ve kendilerinde olmadığını söyledi. En sonunda tavsiye üzerine aradığım Arnica Servis Kadıköy yetkilileri süpürgemi teslim etmem sonucunda ertesi gün tamir ederek beni mağdur etmediler.

 • Derya

  Bir elektronik eşya özellikle de uzun süreli kullanılacak bir elektronik eşya alırken fiyatından öte kaliteli olması benim için daha önemlidir. Çünkü çalışan birisi olduğum için arıza durumunda vakit kaybetmek istemem. Uzun zamandır kullandığım Arnica markasına ait süpürgemizin çok kısa bir süpürme ile haznesinin hemen dolduğunu fark ettim. Önce torbası ile alakalı olabileceğini düşündüm fakat torbayı değiştirdiğimde de çok çabuk dolmaya başladı. Süpürgemi Arnica Servis Kadıköy şubesine götürdüğümde de benden 2 gün süre istediler. 1 gün gecikmeli olsa da 3 günün sonunda süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim ettiler.

 • Feride

  2013 senesinde uzun araştırmalarım sonucu satın almış olduğum Arnica marka elektrikli süpürgem ilk seneler oldukça yüksek bir emiş gücüne sahipti. Fakat son dönemlerde çekim gücü epeyce düştü. Bu şekilde elektrikli süpürgem hiçbir şekilde istediğim tam verimi alamıyordum. Bundan dolayı aile dostumuzun tavsiyesi üzerine Arnica Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçip arıza kaydı oluşturdum. Aynı gün adresime gelen teknik servis ekibi elektrikli süpürgemi adresimde tamir etti ve beni süpürgeyi taşıyarak yorma zahmetinden kurtarmış oldular. Almış olduğum hızlı ve kaliteli hizmetten dolayı teknik servis ekibine teşekkür ederim. Eğer Arnica marka elektrikli süpürgesinde bir sorun olan kimse var ise gönül rahatlığıyla bu şubeyi tercih edebilirler.

 • Ülkü

  Uzun seneler çeşit çeşit marka elektrikli süpürge kullandım ve hepsinden çeşit çeşit şikayetlerim vardı. En sonunda paraya kıyıp Arnica marka elektrikli süpürge satın aldım. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde fazla gürültülü çalışmaya başladı. Garantisi bittiği için burdan sormak istedim. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Şimdiden teşekkür ederim.

 • Rabia

  Arnica’nın Tesla Premium modelini kullanmaya bu yıl başladım .  Ancak kazayla tekerleğini kırdım ve doğru düzgün ittirememeye başladım. Bu yüzden de Kadıköy Arnica teknik servisi ile anlaştım. Başta asla düzeltmezler mecbur yenisi diye düşünüyordum ama birkaç güne yenilediler, o kadar ilgiliydiler ki teşekkürler.

SERVİSİ ARA