İstanbul

Arnica Servis Fatih

Arnica Servisleri

Arnica Servis Fatih, Fatih semtinde elektrik süpürgesi teknik servis hizmeti veren bir firmadır. Elektrik süpürgelerindeki arızalar özenli ve detaylı incelemeler sonucunda belirlenir ve hızlı biçimde giderilir. Ayrıca makinenizin performans gücü için önem teşkil eden bakım ve yedek parça gibi ihtiyaçlarınızı da uygun fiyatlarla karşılamaktayız. Böylece elektrik süpürgeniz ilk zamanlardaki gibi güçlü çalışabilmektedir. Arnica Servis Fatih olarak bu bölgede bulunan ev ve iş yerlerine hizmet götürmekteyiz. Telefonla çağrı merkezimize ulaştığınızda sizin için uygun bir zamanda ekibimiz yola çıkacaktır. Bilgili ve deneyimli çalışanlarımız teknolojik donanımlı ekipmanlarla elektrik süpürgenizdeki sorunları güvenilir ve hızlı biçimde çözerler. Müşteri memnuniyetini esas aldığımız hizmetimizden siz de yararlanmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:Kardeşler Servis
ADRES:Hırkayi Şerif Mh. Fevzi Paşa cd. Mevkufatcı Sk. N:3
TELEFON:(212) 534 46 68
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Topkapı – Şehremini

 • Buket

  Arnica tesla süpürgemin çekiş gücü azaldı. Tozları çekemiyorum evi temizleyemiyorum. Ne yapmam gerek bu arızanın giderilmesi için.

 • Tülin

  Arnica elektrikli süpürgeyi ben de çevremden duyarak satın aldım. Ancak, çevrem, keşke beni bu süpürgeyle alakalı yaşayabileceğim sorunlar konusunda uyarsaydı! Ben de çoğu Arnica elektrikli süpürge kullanıcısı gibi elektrik süpürgesinin başlığıyla alakalı sorun yaşadım. Hortum başlığının tekerleri tutan yeri içinden kırıldı. Ayrıca, başlığın içindeki hortum kırılmış. Tüm bu sorunlar karşısında ne yapabileceğimi öğrenmek adına Arnica servis Fatih ile iletişime geçtim. Arnica servis Fatih, durumun garanti kapsamında olduğunu söyleyince rahat bir nefes aldım. Ancak, yedek parçalar için ücret ödemem gerekmiş. Malın bütün parçalarının garanti kapsamında olduğu söyleniyordu, nasıl böyle bir geri dönüş aldığımı anlayamadım. Keşke, Arnica, bana bu konuda detaylı bir açıklama yapsa!

 • Demet

  Elektrik süpürgesinde oldukça başarılı sonuçlara imza attığından dolayı tercihimi Arnica marka elektrik süpürgesinden yana kullandım. İlk zamanlarda ortaya çıkardığı sonuçlarla bir hayli beğendiğim bir cihaz olmuştu. Ancak ilerleyen zamanlarda performans bakımından konuya baktığımda eskiyi aratan bir yapıya ulaştığını fark ettim. Bu durumun neden kaynaklı olduğunu bir türlü çözemiyordum. Sorunun çözümünü sağlamak için soluğu doğrudan Arnica servis Fatih adresinde aldım. Servis sorunun çok basit bir nedeninin olduğunu söylerken, oldukça kısa bir zaman aralığı içinde sorunun çözümünü sağladı. Ve süpürge bakımına dair ufak tüyolar verdi. Bunları uyguladıktan sonra bir daha herhangi bir soruna kesinlikle rastlamadık.

 • Gülay

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemdeki araştırmalarımızın sonucunda bizim için en uygun olanın Arnica marka bir elektrik süpürgesi olduğuna karar verdik. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi bir müddet sonra rahatsız edici bir gürültüyle çalışmaya başlamıştı. Bu sorundan kurtulabilmek için soluğu hemen Arnica servis Fatih (Topkapı) adresinde almayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu incelemenin hemen ardından arızayı çözerek cihazı bize teslim etti. Servisin alakalı yüzü ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayandı. Arızayı çok kısa bir süre içinde çözerek bizi bu durumdan sorunsuz bir şekilde kurtarmış oldular.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA