İstanbul

Arnica Servis Beykoz

Arnica Servis Telefonu

İstanbul’un Beykoz ilçesinde uzun yıllardan beri sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde elektrikli süpürgelerin tüm onarım işlemleri profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla beraber müşterilerimizin geri dönüşlerini göz önünde bulunduruyor ve size kısa süre içerisinde en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. İnternet sitemizde yer alan telefon numarası üzerinden hemen bizimle iletişime geçebilir ve çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Arnica Servis Beykoz olarak size bu konuda hizmet vermekten dolayı mutluluk duyarız. Elektrikli süpürgeleri eğer düzenli bir şekilde bakıma sokarsanız hiçbir problem yaşamadan uzun yıllar boyunca kullanma şansına sahip olacaksınız. Size en yakın servisi öğrenmek için internet sitemizden yardım alabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:Avcı Teknik
ADRES:Merkez Mh. Mehmet Yavuz Cd. No : 21/A
TELEFON:(216) 424 13 30
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kavacık

 • Elif Kızak

  Elektrikli süpürgem çalışırken çok ısınıyor, ve sonrasında süpürge kendi kendine kapanıyor bu durumla ilgili ne yapabilirim acaba?

 • Arnica Süpürge Servisi Beykoz’da Sizinle | Genel Blog by Seha

  […] her türlü ihtiyaçlarına yönelik olarak modern ve kaliteli hizmetler sunabilmeyi hedefleyen Arnica Servis Beykoz merkezi, en güncel teknolojiyle donatılmış olan servis altyapısı üzerinden hizmetlerini […]

 • Melda B.

  Evi süpürmeye kalktığımda sanki bu işlemi eve traktör almışımda onunla yapıyormuşum gibi çok rahatsız edici bir gürültü çıkartan Arnica elektrik süpürgesinin garantisinin de bitmiş olması nedeni ile Arnica Servis Beykoz merkezine başvurdum. Bana verdikleri randevu tarihinde eve kadar gelip, çok küçük bir müdahale ile süpürgenin almama neden olan sessiz özelliğini geri kazanmasını sağladılar.

 • Nüket I.

  Bayram temizliğine başladığımda süpürgenin artık hiç emiş gücü kalmadığını farkettim. Zaten gücü azalıyordu fakat bayram arifesi temizlik zamanı gitmesi canımı sıktı. Eşimi arayarak durumu belirttim işlerin çok yoğun olduğunu ilgilenemeyeceğini söyledi. Bende evimin alt katında bulunan Beykoz Arnica Servis ile konuşmak için aşağıya indim. Sağolsunlar yetkili servis kalitesinde çalışıyorlar. Sorunu çözebileceklerini öğrenince eve çıkarak süpürgemi aşağıya indirdim. Ben müşteri temsilcisi olan kızla muhabbet ederken süpürgeyi tamir etmişler bile. Ben bu kadar çabuk olacağını bilmediğim için yanıma para dahi almamıştım. Sonra bırakırsın abla diyerek uğurladılar. Gerçekten bu güzel insanlarla herkesin çalışmasını isterim. Emin olun pişman olmayacaksınız.

 • Müge

  Beykoz’da işini hakkıyla yapan tamirci bulmak oldukça zor. Elektrik süpürgelerinin de doların artışı sebebiyle artmasına bir türlü anlam veremiyorum. Elektrik süpürgemizin hortumu köşeye takılıp fırladığı için giriş yuvasını parçalamış. Bu sorun için yeni bir hortum almak istemedim fakat gittiğim her servis bunun tamir edilemeyeceğini söyleyip bana yeni hortum satmaya çalıştı. Yapmak istediklerinin farkında olduğum için inadımdan dolayı almıyordum fakat eşim huysuzlanmaya başladı. Tam yeni hortum almaya karar vermiştim ki arkadaşımın tavsiyesi üzerine Arnica Servis Beykoz’a gittim. Sağolsunlar sorunun çok basit olduğunu söyleyip bir paket sigara parasına hallettiler. Neredeyse onu bile almayacaklardı. Hepsine çok teşkkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum .

 • Gülseren

  2018 yılının başında henüz dolar fiyatlarının artmadığı ve süpürge fiyatlarına zam gelmediği dönemde Arnica Tesla premium marka süpürge aldık. Ailecek bu kararımızdan dolayı memnunduk. Ancak, 2019 yılının Ocak ayında elektrik süpürgesinin süpürge başlığının tekerleri kırıldı. Ben de Arnica servis Beykoz ile iletişime geçtim. Onlar, bana bu durumun garanti kapsamında olmadığını söylediler. Ancak, ben ekstra bir şey yapmadığım halde böyle bir durum oluşuyorsa Arnica’nın üzerine düşeni yapması gerekiyor. Buna ek olarak, evde süpürge yaparken uzatma borusu, bir anda kısaldı ve uzamıyor. Uzadığı zaman ise o haliyle kalmıyor. Bu durumu da Arnica servis Beykoz bayisine ilettim. Bakalım, inşallah orta yolu kendileriyle bulacağız!

 • Esra

  Arnica markası son derece başarılı elektrik süpürgeler ürettiğinden dolayı, yeni elektrik süpürgesi satın almak için bu markayı incelemeye başladım. Sonunda bütçeme de uygun olan bir model beğendim. Almış olduğumuz bu elektrik süpürgesi ilk dönemlerde herhangi bir soruna sahip olmadan iyi bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığım bir şekilde birikintileri iyi temizlememeye başladı. Bu durum aynı zamanda tüm ev halkını etkiliyordu. Bizde fazla zaman kaybetmeden tercihimizi doğrudan Arnica servis Beykoz adresinden yana kullandık. Servis bakımların doğru bir şekilde yapılmadığından dolayı bu tarz bir sorunla karşı karşıya kaldığımızı söyledi. Herhangi bir sorun görmemek için bundan sonraki aşamada dikkat etmemiz gerekenleri detaylı bir şekilde anlattı.

 • Habibe

  Oldukça kaliteli bir marka olduğundan dolayı elektrik süpürgesini Arnica markasından seçmeye karar verdik. Satın aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde tam olarak istediğimiz bir performansa sahipti. Ancak ilerleyen zamanlarda eskiye nazaran verim konusunda bazı düşüşler ortaya çıkmıştı. Sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını öğrenebilmek için Arnica servis Beykoz adresine yönelmeyi tercih ettik. Servis kısa incelemenin hemen sonrasında durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize teslim etti. Bize de elektrik süpürgesi kullanımı hakkında oldukça iyi tüyolarda bulundu. Servisin ilgili yapısı ve hızlı tarafı gerçekten memnun ediciydi. Cihazda oluşan sorunu çok kısa bir süre içinde çözerek bizi bu durumdan kurtarmış oldular.

 • Belgin

  Elektrikli ev aletleri teknolojisinde kayda değer markalardan biri de bana soracak olursanız Arnica’dır. Elektrikli süpürge tercihimi bu markadan yana kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım. Tabii ki yalnızca üründe değil, satış sonrası servis desteği de muazzam. Beykoz’da hizmet vermekte olan Arnica Servisi hakkında konuşmak istiyorum ve bu firmanın ne kadar kıymetli bir ekibe sahip olduğunu sizinle de paylaşacağım.
  Arnica marka ürünleriniz için her daim servis hizmeti sunuyor ve taleplerinize anlık yanıt veriyorlar. Diğer firmalar gibi abartılı rakamlar talep edilmiyor. Yedek parça garantisi verebilen ve yaptığı işin arkasında duran bir firma olduğunu da unutmamak gerekiyor.

 • Zehra

  Arnica marka elektrikli süpürgelerinizin bakımı ve yedek parça desteği için sizler de Beykoz’da hizmet veren Arnica Servisini tercih edebilirsiniz. Bu bölgedeki birçok noktaya en kısa süre içerisinde ulaşabilen ve hizmet götüren firma, taleplerinize doğrudan yanıt vermek adına profesyonel bir şekilde hareket ediyor.
  Arnica kalitesini bir üst seviyeye taşımak da yine bu ekipler sayesinde mümkün hale geliyor. Henüz tanışma fırsatı elde edemediyseniz sizler de herhangi bir sorun durumunda önceliği bu adrese verebilirsiniz. Emin olun zaman kaybı yaşatmayacak ve taleplerinize daha hızlı bir biçimde yanıt vereceklerdir. Daha fazlası için sizler de çağrı merkezi çalışanları ile görüşebilir ve sorularınızı bu ekip ile paylaşabilirsiniz.

SERVİSİ ARA