Kocaeli

Arnica Servis Çayırova

Arnica Servisleri

Evimizin temizliği çok önemlidir. Misafir geldiğinde, yemek yendiğinde, çocuklar oynadığında ve birçok durumda evlerimiz kolayca kirlenebilir ve temizlik denildiğinde ilk olarak süpürgeler çıkar. Hayatımızda bize bu konuda çok fazla kolaylık sağlayan elektrik süpürgeleri bakımı düzenli olarak yapılmadığında bozulan aletlerindendir.

Çekim gücünün azalması, motordaki sıkıntılar ve benzeri problemlerde Arnica Servis Çayırova şubemiz olarak size daima yardımcı olacak uzman elemanlarımız ile birlikte sizler için hazırız. Süpürgenizde çıkacak arızalarda bize Pazar hariç haftanın 6 günü ulaşabilirsiniz. Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi makinenin ömrünü uzatmak için siz kullanıcıların da makineyi bilinçli olarak kullanması gerekir.

Herhangi bir arıza durumunda makinenizin parçasını değiştirmemiz gerektiğinde servisimiz bunu temiz ve güvenilir bir şekilde yapıyor ve size 1 yıllık garanti veriyor. Arıza onarımında ihtiyaçlarınızı giderme konusunda uzun yıllardır iyi sonuç alan şubemizde makinenizi tamir etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Vakit kaybetmeden elektrik süpürgenizde olan bir arızada hemen bize ulaşmalısınız. Servisimiz olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.


Çayırova Arnica Servisi
Açık Adresi:333. Sk. No:23
Atatürk
41420 Tosb Otomotiv Organize Sanayi Bölgesi/Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 888 44 55
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

  • Müge

    Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar vermiştik. Arnica marka bir model bizim için ideal gözüküyordu. Aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde kusursuz bir performans sunarken, ilerleyen dönemlerde bunu aratmaya başladı. Bizde fazla zaman kaybetmeden konuyu Arnica Servis Çayırova adresine danıştık. Servis bakımlara dikkat etmediğimizden dolayı bu sorunun oluştuğunu belirterek cihaz bakımı hakkında önemli tavsiyelerde bulundu.

SERVİSİ ARA