İstanbul

Arnica Servis Sarıyer

Arnica Servisi

Arnica Servis Sarıyer firmamız Sarıyer semtine teknik servis hizmeti sunmaktadır ve bu bölgedeki firmalar arasında kalitesiyle beraber güvenilirliğiyle de öncü olma özelliğini kanıtlamıştır. Sarıyer bölgesinde elektrik süpürgesi ile ilgili sorunlarınızda yüksek standartlardaki hizmet anlayışımız gereği size en iyi desteği vermeye hazırız. Bir telefonla elektrik süpürgeniz için en güvenilir ve garantili hizmeti alma imkanına sahip olabilirsiniz. Arnica Servis Sarıyer güncel gelişmelerden asla geri kalmamaktadır ve iş alanıyla ilgili son teknolojik olayları takip etmektedir. Ekipmanlarımız donanımlı ve moderndir. Çalışan teknik ekibimiz alanında tecrübelidir ve sürekli olarak kendini geliştirmektedir. Haftanın 6 günü açık olan firmamızdan siz de destek talep edebilir; bakım, arıza tespiti, tamir ve yedek parça gibi sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:Hisar Servis
ADRES:Dereiçi Sok. No:33 Tarabya
TELEFON:(212) 242 42 74
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Tarabya – Ayazağa

  • Emel

    Arnica kaliteli ürünleri nedeniyle en sık tercih ettiğim markalardan biri. Özellikle yeni bir elektrik süpürgesine ihtiyaç duyduğumda aklıma ilk olarak bu marka geldi. Başarılı seçenekler ortaya çıkardığından dolayı hiç düşünmeden Arnica marka bir elektrik süpürge satın aldım. Satın almış olduğum bu elektrik süpürge ilk zamanlarda performans açısından hiçbir sorun yaşatmadı. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığım bir şekilde iyi temizlememeye başlamıştı. Bende sorun benim için önemli olduğundan dolayı daha fazla zaman kaybetmeden soluğu Arnica servis Sarıyer adresinde aldım. Servis bakımların gerektiği gibi yapılmamasından kaynaklı olarak bu tarz bir problem gördüğümü belirtti. Bundan sonra karşıma bir durum çıkmaması için yapılacaklardan kısaca bahsetti.

  • Sultan

    Elektrik süpürgesi almak için çevremiz tarafından en çok tavsiye edilen markalardan biri olan Arnica markasında karar kılmıştık. Bütçe dostu ve kaliteli bir yöne sahip olası bizim için cezbedici konular arasında bulunuyordu. İlk dönemler içinde satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi iyi bir performansa sahipken ilerleyen dönemler içinde eskiye nazaran performansının düştüğünü fark ettik. Bu can sıkıcı sorundan bir an önce kurtulabilmek için Arnica Servis Sarıyer Tarabya adresini tercih ettik. Servis çok kısa bir süre içinde bu durumdan bizi kurtararak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Servisin ilgili ekibi ve hızı oldukça takdire şayan durumdaydı.

  • Gürkan

    Eşim tam bir mor rengi hastasıdır. Ben de kendisini sevindirmek amacıyla Arnica Lotus mor renkli elektrikli süpürgeden satın aldım. Ancak, bu süpürgenin ucundaki çekme yerinin altını plastik borudan yapmışlar. Bu durum, herhangi bir yeri süpürürken ciddi sorun yaratıyor. Bir yeri süpürürken güç kullanıldığı için bu kısmın plastik borudan yapılması büyük bir sorun! Kırılması çok muhtemel! Bunun yanı sıra, süpürgenin kısa zaman önce tekerleği de kırıldı. Bu konularda ne yapmalıyım diye Sarıyer Arnica Servisi ile temasa geçtim. Arnica servis Sarıyer, durumumla ciddi olarak ilgilendi. Sorunu tam olarak anladıktan sonra gereken parçayı gönderdiler. Gerçekten ilk defa bir markadan kaliteli bir servis hizmeti aldım!

Call Now ButtonSERVİSİ ARA