İstanbul

Arnica Servis Pendik

Arnica Servisi

Arnica Servis Pendik, Pendik bölgesinde güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı teknik servis hizmeti vermektedir. Pendik semtindeki müşterilerimiz ihtiyaç duyduklarında bizden kaliteli servis garantili destek alabilmektedir. Hızlı ve etkili çözümlerimiz, özenli yaklaşımlarımız ile sizlerden her geçen gün daha iyi geri dönüşler almaktayız; bu da bizi daha fazlası için teşvik etmektedir. Arnica Servis Pendik firmamızda elektrik süpürgelerinizde arıza varsa öncelikle bunun tespitini yapıyor ve ardından sorunu çözüyoruz. Ayrıca makinenizin bakımını yapıyor; ihtiyaç duymanız halinde size yedek parça da temin edebiliyoruz. Elektrik süpürgenizin performansını iyileştirmek veya düzeltmek için bize talebinizi ilettiğinizde içiniz rahat olsun; kısa bir süre içerisinde isteğinizi yerine getirilecektir. Haftanın 6 günü servisimiz açıktır.


ŞİRKET ADI:Kocayıldız Soğutma
ADRES:Fevzi çakmak mh. İnönü Cd.N:56 Kaynarca
TELEFON:(216) 397 34 35
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:Kutup Isıt-Soğ
ADRES:Batı Mah. Erol Kaya Cad. No:74/A
TELEFON:(216) 483 46 16
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


ŞİRKET ADI:Öz – Teknik
ADRES:Kurtköy Mah. Seyit Onbaşı Sok. No:17/A
TELEFON:(216) 378 47 47
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kurtköy – Kaynarca

 • Özlem A.

  Arnica’nın Tesla modelini diğer süpürgelerden ayıran özellikleri nedeniyle tercih etmiştim. Evimizde çocuk bulunmasından kaynaklı olarak sürekli olarak süpürge ihtiyacı da oluşuyor. İlk başlarda olduğu gibi şu an da performans açısından herhangi bir sorun olmadan yüksek emiş gücü sağlıyor olsa da Arnica süpürgem ıslık sesi çıkarıyor. Arnica Servis Pendik hizmetini almak bu problem için doğru mu acaba?

 • Muammer U.

  Geçen ay aldığım elektrikli süpürge hanım evi süpürürken aniden durmuş. Artık ben bilmiyorum doğru mu söylüyor yoksa kendisi mi birşey yaptı. Fakat sonuç olarak makine ölü. Sesi sedası çıkmıyor. İki üç Türk usulü vurduktan sonra bile bir kımıldama olmadı. Şakayı espiriyi bir kenara bırakmak gerekirse beni illallah ettirdi diyebilirim. Kaç tane servise götürdüm “abi bu çöp, bunu çöpe at” dediler. Sanki bende bunu düşünecek akıl yok. Son çare olarak Arnica Servis Pendik ile iletişime geçtim. Geçerken bıraktım, olmazsa çöpe atın dedim. Zaten makineyi gözden çıkarmıştım. Akşam üzeri “abi senin makine hazır, geçerken alabilirsin” diye mesaj attılar. İnanmadım ama haklılarmış. İşte çalışkan adam böyle olur!

 • Arzu

  Arnica markası son derece başarılı elektrik süpürgelerini bünyesinde bulundurduğundan dolayı, yeni süpürgemi bu markadan seçmeye karar verdim. Satın almış olduğum elektrik süpürgesi her açıdan benim beklentilerime uygun bir seçenekti. İlk zamanlarda elektrik süpürgemin performansını her ne kadar beğensem de, ilerleyen zamanlarda eskisi gibi iyi temizlemediğini ve birikintiler bıraktığını fark ettim. Bu sorunun tam olarak neden kaynaklandığını yapmış olduğum araştırmalara rağmen bulamamıştım. Konu hakkında fazla bilgiye sahip olmadığımdan dolayı, soluğu doğrudan Arnica servis Pendik adresinde aldım. Servis motordan kaynaklı ufak bir arızanın olduğunu tamir sonrası elektrik süpürgesinin eskisi gibi verimli bir şekilde kullanılabileceğinden bahsetti. Dedikleri gibi işlem sonrası süpürgem tam performansta çalışmaya devam etti.

 • Selma

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde en fazla dikkatimizi çeken marka ise Arnica oldu. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi bir müddet sonrası eski performansını aratmaya başlamıştı. Bariz bir şekilde eskiyi özleten bir temizlik ortaya çıkarıyordu. Bizde bu sorundan kurtulabilmek için konunun uzmanı olan Arnica servis Pendik Kurtköy adresinde karar kıldık. Servis yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında ufak bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Ve konuyu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü performansında hızlı bir şekilde teslim etti.

 • Ayşegül

  Arnica Bora model süpürgem koku yaptı ve birden bire durdu. Motoru mu yandı acaba?

 • Filiz

  Arnica Tesla Premium model elektrik süpürgemden çok memnundum. Ancak, son birkaç aydır, elektrik süpürgemden inanılmaz kötü kokular gelmeye başladı. Öyle ki, evi süpürürken, küçük çocuklarım ve annem, bu durumdan çok rahatsız oluyor. Ben de komşumdan aldığım tavsiyeyle Arnica servis Pendik ile temasa geçtim. Arnica servis Pendik; elektrik süpürgesinin tüm parçalarını temizlememiz gerektiğini söyledi. Bizde dediklerini yaptık. Sorun çözülür gibi oldu ancak birkaç gün sonra tekrar koku problemi ortaya çıktı. Bu sefer, elektrik süpürgesini servise götürdük. Onlar da toz torbasını ve filtreyi kontrol ettiler. Sorun bu sefer kesinlikle çözüldü. Bu noktada, Arnica Pendik servisine çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı, elektrik süpürgesiz kalacaktım.

 • Semra

  Geçen ay evimde tadilat yaptırdıktan sonra çok yoğun bir temizlik yapılırken Arnica marka süpürgemin hortumunun tutacağı kısım çatladı ve hangi teknik servisi arasam ellerinde yedek parçanın olmadığını ve bu zamanda da bulamayacaklarını söylediler. En son uzun araştırmalar sonucu bulduğum Arnica Servis Pendik bana süpürgemi yapmalarının mümkün olduğunu söyledi ve gün içerisinde götürdüğüm makinemi tamir edilmiş haliyle 2 saat içerisinde teslim aldım.

 • Nesrin

  Pendik’te hizmetlerine devam eden Arnica Servis adresinden söz edeceğim. Özel servis sektöründe gerçekten farklı bir yere sahip durumdalar ve dijital dünyada firmaya dair yorumlar da bunu net bir şekilde ortaya koyuyor. Elektrikli süpürgemin düzenli bakımını bu firmaya yaptırıyorum ve bugüne kadar tek bir kez bile sorun yaşamadım.
  İşine değer ve önem veren bu firma ile tanıştığınızda sizler de bana hak vereceksiniz. Taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt veren ve kaliteyi her daim üst seviyelere taşıyan bu firma sayesinde ödediğiniz rakamın karşılığını da fazlasıyla alacaksınız. Diğer tüm detaylar için aramalarınızı yapabilir ve sorularınızı da çağrı merkezi ekibi ile paylaşabilirsiniz.

 • Profesyonel İstanbul Arnica Süpürge Servisi

  […] Arnica Servis Pendik – 444 88 48 […]

Call Now ButtonSERVİSİ ARA