İstanbul

Arnica Servis Maltepe

Arnica Servis Telefonu

Arnica Servis Maltepe firmamız Maltepe’de ve civarında oturan müşterilerimizin elektrik süpürgeleri ile ilgili teknik servis taleplerini garantili, güvenilir, hızlı ve ekonomik biçimde karşılamaktadır. Servis hizmeti alanında kendini her gün geliştiren, son teknolojik gelişmeleri takip eden ve yenilikleri servisimizde uygulayan bir şirket olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sırada gelmektedir. Arnica Servis Maltepe şirketimize talebinizi ilettiğinizde size en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Elektrik süpürgenizin arızasının tespit edilmesinden, bakım, onarım ve yedek parça teminine kadar sorunlarınıza en iyi çözümleri bulmaktayız. Pazar günü haricinde her gün kesintisiz servis desteği veren firmamıza telefonla talebinizi bildirebilir, hızlı ve garantili hizmetimizden siz de faydalanabilirsiniz.


ŞİRKET ADI:Yazıcı Elektrik
ADRES:Feyzullah Mah. Bağdat Cad. Önder Sok. No:3/A-D
TELEFON:(216) 383 49 93
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Küçükyalı – Zümrütevler – Altıntepe

  • Nuran

    Arnica marka elektrik süpürgemi alalı daha bir ay bile olmadı! Ancak, süpürgenin başlık kısmının kenarlarındaki ayakları yerinden çıktı. Eşimle beraber takmaya çalıştığımız halde kesinlikle girmedi. Biz de ilk olarak Arnica müşteri hizmetlerini aradık. Ancak, yetkili birisine ulaşamadık. Bunun üzerine eşimle beraber otomobilimize atlayarak Arnica servis Maltepe bayisine gittik. Benim elektrik süpürgemin emiş gücü çok kuvvetli olduğu için kenarlarında da tekerlek olmayınca halıyı tuttuğu gibi bırakmıyor. Böyle olunca da herhangi bir yeri süpürmek oldukça zorlaştı. Neyseki, Arnica servis Maltepe çalışanları, bu soruna kısa zamanda çözüm buldu. Her şeyden önemlisi, yaptıkları işlem için herhangi bir ücret almadılar. Başka bir firmada en ufak şeyler için bile para istiyorlar.

  • Ceren

    Arnica kaliteli ve bütçe dostu elektrik süpürgesi modellerine sahip olduğundan dolayı bu alandaki tercihimiz oldu. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk zamanlarda oldukça memnun edici bir performansa sahipti. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığımız bir şekilde performans açısından sorunlar ortaya çıkardığını fark ettik. Maksimum seviyede çalışmasına rağmen yeterince iyi bir şekilde temizlemiyordu. Ne yaptıysak sorunu bir türlü çözemedik. Bizde daha fazla zaman kaybetmemek için Arnica servis Maltepe adresinde karar kıldık. Servis filtreden kaynaklı olarak bu tarz bir sorunun görüldüğünü ve bazı bakım işlemlerine mutlaka uymamız gerektiğini söyledi. Bizde bu adımlara uyduktan sonra bir daha hiçbir performans sorunuyla karşılaşmadık.

  • Eda

    Elektrik süpürgemiz eski verimini göstermediğinden dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Arnica markasının bir modeli tam olarak bizim aradığımız özelliklere sahipti. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi ilk zamanlar içinde oldukça iyi çalışırken sonraki dönemler içinde eski verimini aratmaya başlamıştı. Bu sorunun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını öğrenebilmek için soluğu hemen Arnica Servis Maltepe Küçükyalı adresinde almayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin ardından verim sorununu çözerek cihazı bize teslim etti. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesi gerçekten takdire şayan durumdaydı. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlanmış oldu.

SERVİSİ ARA