İstanbul

Arnica Servis Küçükçekmece

Arnica Servis Numarası
ŞİRKET ADI:Çağdaş Servis
ADRES:Cennet Mh. Yahya Kemal Beyatlı Cd. No:12/B -14/D
TELEFON:(212) 599 05 65
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Halkalı – Gültepe – İkitelli

  • Demre

    İki yıldır kullanmaya devam ettiğimiz Arnica marka elektrik süpürgesi son zamanlarda eski verimini aratmaya başlamıştı. Bariz bir şekilde cihazda performans sorunları vardı. Bizde bu soruna çare bulmak için Arnica Servis Küçükçekmece adresini tercih ettik. Servis çok kısa bir süre içinde bu sorundan bizi kurtarmış oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

  • Hale

    Yakın zamanda evimi süpürürken Arnica marka elektrikli süpürgemin çok düşük bir performansla çalıştığını fark ettim. Alalı neredeyse daha 5 sene bile olmamıştı. Bu durum canımı çok sıkmıştı. Çünkü garantisi bitmişti ve şu an teknik servis için büyük masraflar çıkmasını istemiyordum. Ama bu şekilde de elektrikli süpürgemden hiçbir verim alamıyordum. Bu yüzden bütçe olarak kenara küçük bir meblağ ayırdım. Daha sonra kaliteli teknik servis arayışına girdim. Sormuş olduğum birçok teknik servis yüksek fiyatlar verdi. En son internette Arnica Servis Küçükçekmece şubesi ile karşılaştım. Diğer firmaların neredeyse yarısı kadar fiyat teklifi veren firmayı adresime çağırdım. Aynı gün gelip süpürgemi alıp, ertesi gün tamir edilmiş bir biçimde teslim ettiler.

  • Burcu

    Yaklaşık 10 sene önce muadillerinden daha yüksek bir fiyata olan Arnica marka elektrikli süpürge satın almıştık. Gerçekten de fiyat farkının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Fakat yakın geçmişte elektrikli süpürgemiz çalışmamaya başladı. Ne yaptıysak da çalıştıramadık. Hemen Arnica Servis Küçükçekmece şubesini aradık. Gelen ekip kartın yandığını ve değişim gerektiğini söylediler. Biz de performansından memnun kaldığımız için yeni bir elektrikli süpürge almak yerine kart değişimini onayladık. Şu an süpürgemiz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

SERVİSİ ARA