Kocaeli

Arnica Servis Darıca

Arnica Servisi

Darıca ve bölgesine adresinize servis hizmeti alabileceğiniz Arnica Servis bilgilerine aşağıdan ulaşabilir ya da almış olduğunu hizmetlerle alakalı yorumlarda bulunabilirsiniz. Yorum bölümünden yaşadığınız sorun ile ilgile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Darıca Arnica Servisi
Açık Adresi:Cuma Sk. No:13
Emek
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası:0216 620 95 59
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

  • Ayla

    Arnica marka elektrik süpürgemiz son zamanlarda çalışma sırasında toz üflemeye başlamıştı. Bu durum özellikle temizlik açısından sıkıntılar yarattığından dolayı konuyu hemen Arnica Servis Darıca adresine danışmayı tercih ettik. Arnica Servis Darıca yaptığı incelemenin sonucunda durumun filtrelerden kaynaklı bir sorun olduğunu çözerek bizi bu sıkıntıdan kurtarmış oldu.

  • Özlem

    Arnica markasına ait elektrikli süpürgemi uzun araştırmalar sonucu kullanıcı yorumlarındaki memnuniyetlere dayanarak aldım fakat ilk aldığım günden beri neredeyse 5 kez servise götürdüm. Garantisi bitti ve geçen gün gene haznesinden kaynaklanan problem sebebiyle makinemi tamir için götürdüğüm Arnica Servis Darıca bana makinemi tamir ettiklerini söyleyip hiçbir problemini halletmeden geri verdiler. Lütfen bu servisi kullanırken iki kez düşünün.

SERVİSİ ARA