İzmir

Arnica Servisi

Arnica Servis

Arnica marka cihazlarda zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bu tarz süreçler kullanıcıların günlük işlerinin aksamasına neden olduğundan dolayı acil olarak arızalara çözüm aranmalıdır. Her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak Arnica servisi büyük ve küçük türden arızalara hızlı çözümler üretmektedir. Servise destek talebinde bulunmak için günün her anı müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

Deneyimli ekibiyle servis sürecini en kolay hale getiren Arnica servisi cihaz onarımı için cihazı evden teslim alırken, onarım işlemi tamamlandığında da eve kadar teslim etmektedir. Bu bakımdan sürecin zorluğunu üstlenen servis süreci biraz daha kolay bir hale getiriyor.

Arnica servis cihaz onarım işlemlerinin yanı sıra cihaz bakım işlemlerini de üstlenmektedir. Elektronik cihazların uzun süreli kullanımı hesap ediliyorsa bakımlarının düzgün bir şekilde yapılması gerekir. Doğru ve zamanında yapılan bakım işlemleri cihazın ömrünün önemli ölçüde uzamasına imkan sağlar. Bu bakımdan kullanıcıların bu süreci ihmal etmeden konu hakkında servisten yardım almaları doğru bir seçim olacaktır.

Onarım ve bakım işlemleri sırasında gerekli adıma geçilmeden önce müşteriden onay alınmaktadır. Onay alınmadan bakım ve onarım işlemine geçilmezken parça değişimi de bununla birlikte başlar.

Parça değişiminde servis bir yıllık süre boyunca garanti sağlar. Bir yıllık süre içinde değişimi yapılan parçada arıza olduğu takdirde servis tarafından ücretsiz onarım işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

    SERVİSİ ARA