İzmir

Arnica Servis Karabağlar

Arnica Servis Telefonu
ŞİRKET ADI:Barış Elektronik
ADRES:4652 Sok.No.38 Karabağlar – İzmir
TELEFON:(232) 226 52 26
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Ümmühan

  Arnica Tesla elektrik süpürgesini alalı daha bir yıl bile olmadı. Ancak, bu süreçte iki defa normal başlığın bir defa ise turbo başlığın tekerleği kırıldı. Açıkçası, şu an süpürge çalışmıyor. Ürünümün üç yıl daha garanti süresi var. Ben de durumu düzeltmek adına Arnica servis Karabağlar ile görüşmeye gittim. Arnica servis Karabağlar, süpürgenin durumunu inceledikten sonra maalesef sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığını söyledi. Buna göre, süpürgenin tamir edilmesi, garanti kapsamına girmiyormuş. Açıkçası, ben süpürgeyi kullanırken herhangi bir yanlış müdahalede bulunmadım. İkinci defa kırılıyorsa bu durum benimle değil ürünün kendisiyle alakalı! Ancak, durumu Arnica yetkililerine bir türlü anlatamadım. Keşke, bu konuda biraz daha özenli davransalar!

 • Nimet

  Karabağlar’daki en iyi Arnica Servisi kesinlikle tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

 • Derya

  Arnica çevremden özellikle elektrik süpürgesi modelleriyle bir hayli beğeni alan bir markaydı. Bende süpürgem bozulduğunda tercihimi bu markadan yana kullanmaya karar verdim. Özelikle bütçe dostu bir yapısının olması benim için daha cezbedici bir konuydu. Elektrik süpürgesini kullandıktan bir süre sonra süpürgeden yanık kokusunun geldiğini fark ettik. Birden panikle Arnica servis Karabağlar adresinin yolunu tuttuk. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu tarz bir durumun görüldüğünden bahsetti. Sorunun kısa süre içinde çözümünü sağlayarak bize yeniden elektrik süpürgeyi teslim ettiler. Bundan sonraki süreçte ise servisin söylediklerine harfiyen uyduğumuzdan dolayı bir sorun karşımıza çıkmadı. Elektrik süpürgesini halen kullanmaya devam ediyoruz.

 • Ayşe

  Arnica marka elektrik süpürgemiz son zamanlarda temizlik konusunda etkili bir sonuç ortaya çıkarmıyordu. Hijyen anlamında bu durum bizim için büyük bir sorun haline gelmeye başlamıştı. Bizde bu can sıkan sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için konunun uzman ismi olan Arnica servis Karabağlar adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen ardından elektrik süpürgesinde oluşan bu verim sorununa çare bulmuştu. Durumu kısa süre içinde çözdükten sonra bize elektrik süpürgesini ilk günkü veriminde teslim etti. Ayrıca elektrik süpürgesinin sağlıklı kullanımına ilişkin önemli tavsiyeler verdi. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu konudan çok hızlı bir şekilde bu sayede kurtulmuş olduk.