İzmir

Arnica Servis Karşıyaka

Arnica Servis Numarası
ŞİRKET ADI:Karşıyaka Merkezi Elektronik Servis ve Tic. Ltd. Şti.
ADRES:Atatürk Bul. No: 22/A Karşıyaka / İZMİR
TELEFON:(232) 365 06 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Zerrin

    Arnica Tesla elektrikli süpürgemden ilk aldığım zaman çok memnundum. O kadar kaliteli bir üründü ki halıyı dahi kaldırıyordu. Arnica süpürgenin tek eksiği bana göre çalışırken çok fazla ses yapması! Süpürgenin sessiz çalışmasını sağlamak için minimum seviyeye almak gerekiyor. Böyle olunca da süpürgenin çekim gücü azalıyor. Buna ek olarak, süpürgenin düğmesi çalışmıyordu. Ben de tüm bu sorunları çözmek adına süpürgemi Arnica servis Karşıyaka bayisine götürdüm. Oradaki gençler, benimle yakından ilgilendiler. Hepsi güleryüzlü ve işinden anlayan insanlar! Arnica servis Karşıyaka, süpürgemde ciddi bir sorun olmadığını ancak dikkatli kullanmam gerektiğini söyledi. Ses probleminin ise filtrelerin ve toz torbalarının temizliğiyle alakalı olduğunu eklediler.

  • Eda

    Elektrik süpürgesinde başarılı modellere sahip olduğundan dolayı, elektrik süpürgesi satın almak için en doğru kararın Arnica olduğuna karar verdik. Almış olduğumuz Arnica marka elektrik süpürgesi beklentilerimizin üstünde bir performansa sahipti. Ancak zamanla her elektronik eşyada olduğu gibi bu süpürgede de performans anlamında bazı sorunların olduğunu anladık. Süpürge ilk dönemlerdeki gibi tam performansta çalışmıyor etkili bir temizlik sağlamıyordu. Bizde sorunun tam olarak neden kaynaklı olduğunu öğrenmek için doğrudan Arnica servis Karşıyaka adresini tercih ettik. Servis sorunun çözümünü çok kısa bir süre içinde sağladı. Bizede bundan sonraki süreçte elektrik süpürgesinden en iyi şekilde verim almanın yollarını detaylı bir şekilde anlattı.

  • Nevin

    Elektrik süpürgesindeki tercihimizi bu konuda bir hayli fazla övülen Arnica markasından yana kullandık. Özellikle kaliteli ve hesaplı modellere sahip olduğunu düşündüğümüzden dolayı tercihimiz bu yönde olmuştu. Satın aldığımız Arnica marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde iyi bir performans sunarken sonraki dönemler içinde eskiyi aratmaya başlamıştı. Özellikle bu konu hijyen anlamında bizim için çok büyük bir sıkıntı çıkarmaya başladı. Bizde bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak için hemen Arnica servis Karşıyaka adresine danışmayı tercih ettik. Servis kısa araştırmanın hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı ilk günkü performansında bize teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlandı.