İzmir

Arnica Servis Buca

Arnica Servisleri
ŞİRKET ADI:Barış Elektronik
ADRES:366 Sok. No: 9/B Buca / İZMİR
TELEFON:(232) 426 93 43
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Gözde

    Arnica pika elektrik süpürgesinin mor olanından aldım. Hem fiyatının uygun olması hem de rengi ve tasarımının hoş olmasından mütevellit doğru bir tercih yaptığımı düşünüyordum. Süpürgem, ilk bir ay, sorunsuz çalışıyordu. Özellikle, çekim gücü çok iyiydi. Ancak, ne olduysa şimdilerde elektrikli süpürgem hiç çekmiyor. Ben bu süpürgeyi torbası olmadığı ve çekim gücü çok yüksek olduğu için satın almıştım. Durumu çözmek adına Arnica servis Buca ile iletişime geçtim. Arnica servis Buca, sorunun filtreden kaynaklandığını belirtti. Elektrikli süpürgemi, vakit kaybetmeden Arnica Buca bayisine götürdüm. Onlar da filtre sorununu çözmek için hızlıca temizlik işlemlerine başladılar. Arnica Buca servisi sayesinde süpürgem şimdilerde eskisi gibi düzgün çalışıyor!

  • Candan

    Arnica markası özellikle elektrik süpürgesi modelleri ile çevremin beğenisini toplayan markalardan biri olmuş durumdaydı. Bende Arnicanın bu ününü duyduğumda elektrik süpürgemi bu markadan almayı düşündüm. Almış olduğum elektrik süpürgesi ilk başlarda performans bakımından bizi memnun edecek duruma sahipti. Ancak ilerleyen zamanlarda temizlik konusunda bazı sorunlar ortaya çıkardığını gördük. Tam olarak istediğimiz şekilde temizlik sağlamıyordu. Bizde bu soruna acil bir şekilde çözüm sağlamak için soluğu doğrudan Arnica servis Buca adresinden yana kullandık. Servis sorunun neden kaynaklandığını çok kısa bir süre içinde çözdü. Bize de elektrik süpürgesini ilk günkü aldığımız performansta teslim etti. Her açıdan oldukça beğendiğimiz bir süreçti.

  • Özlem

    Elektrik süpürgemizden eskisi gibi verim alamayınca yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Çevremizden aldığımız tavsiyelerden sonra Arnica marka elektrik süpürgesi satın almıştık. Aldığımız elektrik süpürgesi bir süre geçtikten sonra çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Çalışırken rahatsız edici düzeyde sesi vardı. Bu sorun bizim için çok can sıkıcı hale geldiğinden dolayı konuyu hemen Arnica servis Buca adresine danışmaya karar verdik. Servis ufak bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Konunun çok hızlı bir süre içinde çözülmesinde etkili oldu. Bu sayede tahminimizden daha kısa bir süre içinde sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.