İzmir

Arnica Servis Çiğli

Arnica Servisleri
ŞİRKET ADI:Efe Soğutma
ADRES:8001/2 Sok. No: 1 Çiğli / İZMİR
TELEFON:(232) 329 94 10
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Burcu

    2019’un başında Arnica pika elektrikli süpürge satın aldım. Aslında çok memnundum ama son 15 gündür süpürgeme bir haller oldu! Elektrikli süpürgem, eskisi kadar güçlü çekmiyor. Çevremden duyduğum kadarıyla bu şikayetleri yaşayan bir tek ben değilim! Yakın zamanda taşınmam gerekiyor. Süpürgemin bir an önce düzelmesi için çareyi Arnica servis Çiğli şubesine gitmekte buldum. Dünyanın parasını verdiğim süpürgenin yalnızca altı ayda kullanılmayacak duruma gelmesi beni üzüyor. Neyseki, Arnica servis Çiğli çalışanları halden anlıyorlar. Süpürgenin filtre ve toz torbası temizliğini yaparak beni bu sorundan kurtardılar. Onlar olmasaydı, taşınma masraflarına ek olarak bir de süpürge masrafı çıkacaktı. Gerçekten, Çiğli sakinleri olarak bu konuda çok şanslıyız!

  • Hazel

    Elektrik süpürgesinde son derece başarılı modeller ortaya çıkardığından dolayı elektrik süpürgesi almaya karar verdiğimizde ilk olarak Arnica markasının modellerine baktık. Hem beklentimize hem de bütçemize uygun olan pek çok model vardı. Almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk zamanlarda istediğimiz performansta çalışsa da, sonraki zamanlarda temizlik açısından memnun etmeyen bir hale gelmişti. Bu sorunun neden olduğunu bir araştırma sürecinden sonrada anlayamamıştık. Bizde bu konulara karşı bilgili olmadığımızdan dolayı, iyi temizleyememe sorununun neden kaynaklığını olduğunu öğrenmek için Arnica servis Çiğli seçeneğinden yana kullandık. Servis elektrik süpürgesinin bakımlarının doğru ve düzenli bir şekilde yapılmadığından dolayı bu tarz bir sorunla karşı karşıya geldiğimizi belirtti.

  • Melek

    Uzun zamandan beri kullanmakta olduğumuz elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girmiştik. Kısa bir araştırmanın sonrasında bizim için en doğru olanın Arnica marka bir elektrik süpürgesi modeli olduğunu anladık. Cihazı bir süre kullandıktan sonra performans anlamında eskisi gibi verim almadığımızı fark etmiştik. Bu durum hijyen konusunda bazı sorunları ortaya çıkardığından dolayı soluğu hemen konunun uzman ismi olan Arnica Servis çiğli adresinde aldık. Servis ufak bir sorundan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek, sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmuş oldu. Servisin tecrübeli ekibi tahminimizden kısa süre içinde bu durumun bitmesini sağladı.