İzmir

Arnica Servis Bornova

Arnica Servis Numarası
ŞİRKET ADI:Star Soğutma
ADRES:Erzene Mah. 71 Sok. No: 17/B Bornova / İZMİR
TELEFON:(232) 342 98 08
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Buse

    Arnica Tesla Premium markalı elektrik süpürgesini alalı birkaç ay oluyor. Ancak, bu birkaç ayda tahmin etmediğim kadar sorun yaşadım. Bu süpürgeyi satın alırken hiç böyle olacağını hesap etmemiştim. Süpürgemde iki tane büyük sorun var. Birincisi, süpürge çalışırken etrafa oldukça kötü bir koku yayılıyor! Bu sorunu çözmek adına Arnica servis Bornova ile iletişime geçtim. Onlar, bana sorunun süpürgenin toz torbasının ve filtresinin kirli olmasından kaynaklandığını söyledi. Bu sorunu, Arnica servis Bornova sayesinde hallettim. Ancak, ikinci büyük sorun ise süpürgenin kumandası çalışmıyor! Her şeyden önemlisi, kumandanın internette yedek parçası dahi yok! Umarım, bir an önce Arnica, bu soruna bir çözüm bulur!

  • Nurten

    Son derece kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı elektrik süpürgesindeki tercihimi Arnica markasından yana kullandım. Her açıdan beğendiğimiz bu cihaz sayesinde uzunca bir süre en etkili şekilde temizlik yapabildik. Ancak ilerleyen zamanlarda her teknolojik cihazda var olduğu gibi bu cihazda da bazı sorunların olduğunu gördük. Cihaz ne kadar uğraşırsak uğraşalım bir türlü istediğimiz şekilde temizlik yapmıyordu. Bu sorunun neden kaynaklandığını kendi çabamızla öğrenemedik. Bizde soluğu doğrudan Arnica servis Bornova adresinde aldık. Servis kullanıcı hatasından kaynaklı olarak bu tarz bir sorunun görüldüğünü söylerken, bize bundan sonraki süreçte elektrik süpürgesinden nasıl daha fazla verim alınacağını anlattı. Bu adımlara uyduktan sonra bir daha sorun yaşamadık.

  • Atiye

    Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi almak için arayış içine girdik. Uzun süren araştırmaların sonucunda bizim için en uygun ürünün Arnica marka elektrik süpürgesi olduğuna karar verdik. Aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde memnun edici bir performansa sahipken sonraki dönemler içinde eski performansını aratmaya başlamıştı. Hijyen bakımından da bu konu bizim için büyük bir problem oluşturmaya başlamıştı. Bizde bu arızadan bir an önce kurtulmak için konunun uzman ismi olan Arnica servis Bornova adresinde karar kılmayı tercih ettik. Servis kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç bu şekilde tamamlandı.