İzmir

Arnica Servis Menemen

Arnica Servisi
ŞİRKET ADI:Ay Elektronik
ADRES:Dr. Selahattin Özkurt Cad. No: 22/B Menemen / İZMİR
TELEFON:(232) 832 02 31
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Gülşen

    Arnica çevrem tarafından kalitesi nedeniyle sıkça övülen bir markaydı. Bizde yeni bir elektrik süpürgesi için arayışta olduğumuz dönemde arkadaşlarımızın tavsiyelerini ciddiye alarak tercihimizi Arnica markasından yana kullandık. Almış olduğumuz elektrik süpürgesi uzunca bir süre tam olarak istediğimiz performansta çalışıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda nedenini anlayamadığımız bir şekilde arızalandı. Bizde bu konuda sorunun neden olduğunu öğrenmek için vakit kaybetmeden hemen Arnica servis Menemen adresini tercih ettik. Servis elektriksel bir problemin olduğunu söyledi. Kısa bir süre içinde sorunun çözümünü sağlayarak makineyi bize yeniden teslim etti. Bundan sonraki aşamada da elektrik süpürgesinden en iyi şekilde nasıl verim alacağımızdan uzun uzun bahsetti.

  • Derya

    Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremiz tarafından bir hayli fazla övülen Arnica markasında karar kıldık. Satın aldığımız elektrik süpürgesi modeli ilk dönemler içinde kusursuz performans ortaya çıkarırken, daha sonraki dönemler içinde eski verimini aratmaya başlamıştı. Konuyu çözüme kavuşturmak ve bu durumdan hızlı bir şekilde kurtulabilmek için soluğu hemen Arnica servis Menemen adresinde aldık. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında bu durumu çözerek cihazı bize teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde sona ermiş oldu. Servisin ilgili ekibi takdire şayan durumdaydı.

  • Gamze

    Arnica Pika T 14401 toz torbasız süpürgeyi internetten satın almıştım. Yaklaşık yedi sekiz ay oluyor. Süpürgem, daha dördüncü ayında az çekmeye başladı. Çekim gücü, bir anda çok düştü. Süpürge, bazı zamanlar, neredeyse hiç çekmiyor. Ayrıca, süpürgenin sesi çok yüksek çıkıyor. Satın alalı bu kadar az zaman olmasına rağmen bu kadar çok sorun yaşanması ailemizi çok üzdü. Babamın emekli maaşı sayesinde bu süpürgeyi satın almıştım. Bir tane daha böyle süpürge alabilir miyiz bilmiyorum! Arnica servis Menemen sağ olsun, ellerinden geleni yaptılar. Ancak, süpürgenin yedek parça ihtiyacı varmış. Ayrıca, bu sorun, garanti kapsamına girmiyormuş. Açıkçası, çok üzüldük! Yine de Arnica servis Menemen çalışanlarına ilgileri için teşekkürler!