İzmir

Arnica Servis Narlıdere

Arnica Servis Kocaeli
Narlıdere Arnica Servisi
Açık Adresi:Çağrı Sk.
Çamtepe
35320 Narlıdere/İzmir
Telefon Numarası:0850 888 44 55
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 07:45 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Derin

    Arnica marka elektrik süpürgemiz son zamanlarda temizlik konusunda iyi değildi. Bu sorun bizim için giderek can sıkıcı hale gelince konuyu Arnica Servis Narlıdere adresine danışmayı karar verdik. Servis bakımları ihmal ettiğimizden dolayı bu durumla karşı karşıya kaldığımızı belirtti. Sorunun çok kısa bir süre içinde çözülmesini sağlarken, bize de cihaz bakımı hakkında önemli tavsiyelerde bulundu.

  • Esra

    Narlıdere’de hizmet veren Arnica Servisi ile sizleri de tanıştırmak isterim. Elektrikli süpürge yedek parça değişimi ve yine bu ürünlerin onarımında kusursuz bir kaliteye sahip durumdalar bu kaliteyi sizler de uygun fiyatlar eşliğinde satın alabilir ve ürünlerinizin level atladığını görüntüleyebilirsiniz.
    Gerçekten muazzam bir değişim yaşanıyor ve yapılan müdahalelerin boş olmadığını sizler de görebiliyorsunuz. Kendini bu alanda geliştiren ve her geçen gün biraz daha büyüyen firma, taleplerinize yanıt vermek adına kurum içi çalışmalarına da devam ediyor. Emin olun sizler de bu firmaya bir adım daha yakın duracak ve herhangi bir sorun olduğunda öncelikli olarak bu ekip ile iletişim kuracaksınız.