İzmir

Arnica Servis Gaziemir

Arnica Servisi
ŞİRKET ADI:Ege Servis
ADRES:Atıfbey Mah. 6. Sok. Polis Karakolu Karşısı No: 3 Gaziemir / İZMİR
TELEFON:(232) 252 46 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Servis Hizmetleri ile Fark Yaratan Arnica Servis ile Sizde Tanışın! | Celal Yurtcu

  […] Arnica Servis Gaziemir İlçesinde Her Zaman Hizmetinizde! […]

 • Sinem

  Aralık 2018’de satın aldığım Arnica Tesla Premium marka elektrik süpürgesinin süpürge başlığının tekerleği kırıldı. Süpürgeyi alalı altı ay oluyor neredeyse bu kadar kısa zamanda sorun yaşayacağımızı zannetmemiştik. Soruna çözüm bulmak amacıyla Arnica servis Gaziemir bayisini aradık. Arnica servis Gaziemir, sorunun garanti kapsamında olduğunu söyleyince rahat bir nefes aldık. Bizden elektrikli süpürgeyi kendilerine getirmemizi istediler. Arnica Gaziemir servisi, başlığı komple değiştireceklerini söyledi. Ürünün garantisinin bitmemesi çok büyük bir avantaj! Arnica, bu konuda müşterilerini asla üzmüyor. Rakip firmalardan elektrikli süpürge satın alan tanıdıklarımın yaşadığı arızaların hiçbirisi, garanti kapsamına alınmadı. Bu noktada, Arnica’ya teşekkür etmek istiyorum. Tamir ve yedek parça işlemini en kısa zamanda çözüyorlar.

 • Eda

  Elektrik süpürgem bozulduğunda tercihimi bu konuda oldukça fazla övülen Arnica markalı elektrik süpürgesinden yana kullandım. İlk başta elektrik süpürgesinin sahip olduğu performans oldukça cezbedici türdendi. Ancak ilerleyen zamanlarda performans bakımından bazı ufak pürüzlerinin olduğunu fark ettik. Bu durumun tam olarak hangi sorundan kaynaklı olduğunu bir türlü çözemedik. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Arnica servis Gaziemir adresinde aldık. Servis bu sorunun tam olarak neden kaynaklandığını hemen çözdü ve bize elektrik süpürgesi kullanımına dair oldukça iyi tüyolar verdi. Bu adımlara dikkat ettikten sonraki süreçte karşımıza bir daha hiçbir şekilde herhangi bir arıza çıkmadı.

 • Funda

  Uzun zamandan beri kullandığımız elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Arnica markasında karar kıldık. Satın aldığımız bu elektrik süpürgesi ilk dönemlerde performans bakımından aradıklarımızı sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde süpürgenin eski performansını arattığını fark ettik. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu hemen Arnica Servis Gaziemir adresinde aldık. Servis kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek cihazı bize teslim etmiş oldu. Servisin ilgili ekibi her açıdan takdire şayan durumdaydı. Bu şekilde sorundan çok kısa bir süre içinde Arnica Servis Gaziemir sayesinde kurtulmuş olduk.

 • Melike

  Arnica Bora 5000 2400W model süpürgemden önce yanık kokusu gelmeye başladı. Sonra birden bire durdu. Şimdi hiç çalışmıyor. Acaba motoru mu yandı?